Воляник Галина Михайлівна

volyznyk h m

Посада – доцент кафедри обліку і аудиту НЛТУ України

Науковий ступінь/Вчене звання – ккандидат економічних наук, доцент

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Профіль Scopus

Наукові та професійні інтереси

• формування новітньої парадигми підготовки здобувачів вищої освіти з обліку і оподаткування в умовах євроінтеграційних процесів України та воєнного стану;
  • проблеми та перспективи розвитку фінансового обліку в умовах цифрової економіки;
  • особливості облікового процесу та оподаткування діяльності суб’єктів ринку в умовах воєнного стану;
  • обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства у відповідності до Міжнародних та національних стандартів обліку;
  • обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки суб'єктів господарювання

Освіта

• Український державний лісотехнічний університет, економічний факультет. Спеціальність “Облік і аудит”, кваліфікація “Економіст бухгалтерського обліку і аудиту” (1991-996)
  • Український державний лісотехнічний університет, аспірантура. Тема дисертації: “Прогнозування та регулювання діяльності промислових підприємств” (1996-1999)

Наукові ступені, вчені звання

• Кандидат економічних наук за науковою спеціальністю 08.02.03 “Організація управління, планування і регулювання економікою”, Національний університет “Львівська політехніка” (2001)
  • Доцент, кафедра обліку і аудиту, Національний лісотехнічний університет України, (2003)

Професійна діяльність

• Національний лісотехнічний університет України: асистент, доцент кафедри обліку і аудиту (1999 – до тепер)
  • ПП “А.Т.Консалтинг”, науково-практичне консультування працівників з питань адміністрування, обліку і оподаткування (2018 – до тепер)
  • Викладач, доцент (за сумісництвом): Західний учбово-науковий інститут підготовки фахівців і менеджерів, Національний університет “Львівська політехніка”, Прикарпатське відділення МАУП (Міжрегіональна академія управління персоналом), Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівська філія національного університету харчових технологій, Інститут післядипломної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури, Заочний факультет Національного університету харчових технологій у м. Львові, Філія Національного університету харчових технологій у м. Львові, Міжрегіональна академія управління персоналом, Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України, Львівський інститут економіки і туризму, Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, Львівська державна фінансова академія, Львівська філія приватного вищого навчального закладу “Європейський університет”, Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола, Приватний вищий навчальний заклад “Інститут підприємництва та перспективних технологій”, Відокремлений структурний підрозділ Навчально-науковий інститут підприємництва та перспективних технологій НУ “Львівська політехніка”
  • Очолювала роботу: Екзаменаційної комісії за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавр напряму підготовки 6.030509 “Облік і аудит” у Національному університеті “Львівська політехніка” (2009-2011, 2013-2015); спеціальністю 071 “Облік і оподаткування” першого ступеня вищої (2017-2019); Екзаменаційної комісії за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр напряму підготовки 6.030508 “Фінанси і кредит” Інституту підприємництва та перспективних технологій  Національного університету “Львівська політехніка” (2012).

Навчальні дисципліни

• Фінансовий облік-1
  • Фінансовий облік-2
  • Облік у банках
  • Аналіз господарської діяльності
  • Облік і звітність підприємств за міжнародними стандартами
  • Процедури закупівель (ProZorro), європейські практики публічних закупівель

Експертна, наукова та інша діяльність

• Експерт (рецензент) збірника науково-технічних праць “Науковий вісник НЛТУ України” (2019-2023)
  • Наукове консультування працівників ПП “А.Т.Консалтинг” з питань адміністрування, обліку і оподаткування (2018 – до тепер)

Публікації

Автор понад 150 наукових та навчально-методичних праць, зокрема: 7 навчальних посібників та двох підручників, 4 з них з грифом МОН України: “Облік зовнішньоекономічної діяльності” (2012), “Фінансовий облік-1” (2013), “Інформаційні системи и технології в обліку” (2014, 2016, 2018), “Облік і звітність в оподаткуванні” (2014), “Управлінський облік” (2016), “Фінансовий облік-2” (2016), “Організація обліку” (2018), “Облік на підприємствах малого бізнесу” (2018), “Фінансовий облік-2” (2019), “Облік зовнішньоекономічної діяльності” (2021).

Міжнародні стажування та тренінги

1. International advanced training (Webinar) on the topic «The  cloud storage service for the online studying on the example of the Zoom Platform», Certificate about the international skills development  ES № 1378/2020, 45 hours of participation (1,5 ECTS credits). (Lublin, Republic of Poland, 28.09.2020 - 05.10.2020 р.,).
  2. International advanced training (Webinar) on the topic «Innovative forms of modern education on the example of Google Meet, Google Classroom Platforms», Certificate about the international skills development  ESN №  6724/2021, 45 hours of participation (1,5 ECTS credits). (Lublin, Republic of Poland, 28.06.2021 - 05.07.2021).
  3. International advanced training (Webinar) on the topic «Academic integrity in the training for bachelors in the countries of the European Union and Ukraine», Certificate about the international skills development  ESN № 6724/2021, 45 hours of participation (1,5 ECTS credits). (Lublin, Republic of Poland, 20.06.2022-27.06.2022).

Членство

• Членкиня громадської організації “Міжнародна фундація науковців та освітян”
Last modified on Четвер, 28 вересня 2023 13:28