Говда Галина Анатоліївна

hovda h a

Посада – доцент кафедри обліку і аудиту НЛТУ України

Науковий ступінь/Вчене звання – кандидат економічних наук,

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Наукові та професійні інтереси

• проблеми та перспективи розвитку системи державного фінансового контролю в Україні
  • особливості обліку та оподаткування суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану
  • новітні методики визначення конкурентоспроможності суб’єктів ринку з урахуванням екологічної складової
  • особливості облікового процесу та звітності в умовах цифровізації економіки
  • грошові та фінансово-кредитні відносини між суб’єктами економічних відносин в умовах карантинних обмежень та воєнного стану
  • сфера застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в умовах розширення євроінтеграції України та обмежень воєнного стану

Освіта

• Український державний лісотехнічний університет (тепер – Національний лісотехнічний університет України), спеціальність “Облік і аудит”, кваліфікація “Економіст бухгалтерського обліку і аудиту”, диплом з відзнакою (1998)

Наукові ступені, вчені звання

Професійна діяльність

• Національний лісотехнічний університет України, кафедра обліку і аудиту: асистент, викладач, старший викладач (2002-2016), доцент кафедри (2016-до тепер)

Навчальні дисципліни

• Державний фінансовий контроль
  • Основи міжнародних стандартів фінансової звітності (Основи МСФЗ)
  • Гроші і кредит
  • Фінанси гроші і кредит
  • Бухгалтерський облік
  • Основи обліку і податкової політики на підприємствах галузі (для студентів спеціальності 187 “Деревообробні та меблеві технології”)

Експертна, наукова та інша діяльність

• Голова екзаменаційної комісії для проведення кваліфікаційного екзамену та захисту бакалаврських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 “Менеджмент” ОР “бакалавр” в НУ “Львівська політехніка” (2020-2022).
  • Голова предметної комісії для проведення фахового вступного випробування для вступу на навчання до Технологічного фахового коледжу НЛТУ України спеціальність 051 “Економіка” (2020-2022)

Публікації

Автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць з питань обліку, грошово-кредитних відносин, фінансового контролю.

Міжнародні стажування та тренінги

• Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технічного парку (Республіка Польща) та ГО “Міжнародна фундація науковців та освітян” (м. Київ, Україна), дистанційне Міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів  International advanced training (Webinar) on the topic: “Academic integrity in the training for bachelors in the countries of the European Union and Ukraine” (“Академічна доброчесність при підготовці бакалаврів в країнах Європейського Союзу та України”), 20.06.2022 – 27.06.2022 р. (загальний обсяг – 45 год./1,5 кредиту)
  • Сертифікат № ES № 96340/2022 від 27.06.2022р. ).
  • Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технічного парку (Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku) (Республіка Польща) та ГО “Міжнародна фундація науковців та освітян” (м. Київ, Україна), дистанційне Міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів “Інноваційні форми сучасної освіти з використанням платформ Google Meet і Google Classroom” (Innovative forms of modern education with Google Meet and Google Classroom Platforms), 18.10.2021 – 25.10.2021 р., (загальний обсяг – 45 год. /1,5 кредитів)
  • Certificate about the international skills development  ESN №  8351/2021, 25.10.2021 р.

Членство

• Членкиня громадської організації “Міжнародна фундація науковців та освітян” (посвідчення № ES 0178)
Last modified on Четвер, 28 вересня 2023 13:29