Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про державну атестацію наукових установ та закладів вищої освітив частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності».

Зазначена Методика розроблена на виконання пункту 5 Порядку проведення державної атестації наукових установ та закладів вищої освіти в частині провадження такими закладами наукової (науково-технічної) діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 540.

Над підготовкою пропозицій до проекту Методики працювала робоча група, до складу якої залучено представників закладів вищої освіти, Національної академії наук, національних галузевих академій та іноземних експертів.

Нова Методика розроблена з урахуванням кращого світового досвіду, недоліків, виявлених під час проведення попередніх державних атестацій наукових установ та закладів вищої освіти, зокрема щодо обрахуванням показників наукової та науково-технічної діяльності, а також з урахуванням принципів відкритої науки та обов’язковості впливів досліджень на розвиток світової науки, економіки, обороноздатності та суспільства України.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту наказу приймаються до 17 травня 2024 року в письмовому вигляді на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Контактна особа для надання консультацій: Катерина Зуєва, тел. (044) 287 82 67.

 

інформація взята з сайту (https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proyekt-nakazu-pro-derzhavnu-atestaciyu-naukovih-ustanov-ta-zakladiv-vishoyi-osvitiv-chastini-provadzhennya-nimi-naukovoyi-naukovo-tehnichnoyi-diyalnosti?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2CoupiDaZu3vFVw2zxHJrjcN2gZeonfqaA2pLnsSRrmHl7HxVLXGZIJVk_aem_AdOGo9NoxZ8XTHpLFdayhrjSNsIKSd1wOro4x8b-FxiJ3QVyoFMcJgR9FRX62ehqZVI513gwDfp0RruxLtsTFT5G)

У співпраці з Федерацією дзюдо у Львівській області в Національному лісотехнічному університеті України створено першу спеціальну програму інтелектуального та фізичного розвитку.

інтелектуальний і фізичний розвиток 1

Ректор Національного лісотехнічного університету України, чл-кор. НАН України, професор Володимир Загорський та голова Федерації дзюдо у Львівській області Сергій Дребот уклали договір про співпрацю та надання освітніх послуг.

IMG 0556

Ідейні напрацювання для створення даної спеціальної програми обговорювалися упродовж року робочою групою, яку очолював перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олександр Сушинський. Відповідно до укладеного договору передбачається співпраця з надання таких освітніх послуг:

  • проведення курсів, консультацій, семінарів, тренінгів та практикумів; організація у позанавчальний час заходів за освітнім, науковим, технічним, туристичним, екологічним, спортивним та оздоровчим напрямами;
  • здійснення групових та індивідуальних занять з фізичної культури та спорту з використанням відповідної матеріально-технічної бази НЛТУ України.

LOGO Vk

Національний лісотехнічний університет України відвідав референт Бюро Української греко-католицької церкви з питань екології у Львівській Архієпархії о. Сергій Довба.

Earth Day 1

З початком Великого посту вже традиційно розпочинається ініціатива “Екологічне навернення для порятунку створіння”, яку вже чотирнадцятий рік поспіль проводить Бюро УГКЦ з питань екології з метою допомогти глибше й повніше пережити процес покаяння і навернення до Бога, завдяки поглибленню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ та шляхів її здійснення у повсякденному житті кожної людини.

logo 10 04ОГОЛОШЕННЯ

До уваги науково-педагогічних працівників НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України та 

Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) 

оголошують конкурс 

на здобуття стипендій для стажування 

в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде  

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1) 

Мова стажування – англійська або німецька.

Період реалізації мобільності – травень-липень 2024 р.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+. Покриваються витрати на подорож (275 євро) та проживання (160 євро/день до 14 днів).

З метою вдосконалення навчально-наукового процесу, практичної підготовки та формування умінь і навичок, забезпечення якісної професійної підготовки фахівців та зростання їх конкурентоздатності на ринку праці ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський підписав меморандуми про співробітництво з Державною екологічною інспекцією у Львівській області (начальник – Олександр Штепа) та Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (т.в.о. директора департаменту – Оксана Війтик).

СПІВРОБІТНИЦТВО

Підписанню угод передували неодноразові робочі зустрічі щодо визначення основних напрямів співробітництва, які відбувалися за ініціативи першого проректора з науково-педагогічної роботи НЛТУ України, професора Олександра Сушинського, який акцентував увагу на тому, що консолідація зусиль сприятиме у вирішенні економічних і екологічних проблем у сучасних ринкових умовах та формуванні практичних завдань для науково-дослідних розробок викладачів і студентів НЛТУ України та впровадження їх результатів, а також позитивно вплине на працевлаштування випускників Університету.

IMG 0140IMG 0137

Відповідно до укладених документів визначено основні напрями співпраці:

– залучення фахівців до участі в наукових дослідженнях та до виконання держбюджетних і госпдоговірних робіт, що проводяться науковцями НЛТУ України;

– ефективне проведення практик студентів та сприяння у працевлаштуванні випускників Університету;

– проведення перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів Державної екологічної інспекції у Львівській області та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та їх структурних підрозділів;

– проведення спільних комунікативних заходів (конференцій, семінарів, круглих столів тощо).

LOGO Vk

logo 10 04

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України!

Національний лісотехнічний університет України і

Університет сталого розвитку м. Еберсвальде

(Hochschulefür Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання

в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

за програмою Євросоюзу Еразмус+(напрям КА1)

Конкурс оголошується на здобуття стипендій для навчання в осінньому семестрі 2024-2025 н.р. за такими програмами:

Програми навчання англійською мовою:

  1. Бакалаврська програма «International Forest Ecosystem Management».

Мова навчання – англійська (В2) або німецька (С1).

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство», «Технології захисту навколишнього середовища», «Менеджмент».

ICM UVa
erasmus
log NLTU
                    

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і

Університет Вальядоліду (Іспанія)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання

в Університеті Вальядоліду 

за програмою Євросоюзу Еразмус+ 

Конкурс оголошується на здобуття 6 стипендій для студентів з українських університетів-партнерів Університету Вальядоліду. Форма академічної мобільності – навчання.

Університети-партнери: Національний лісотехнічний університет України, Чернігівський національний технологічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

З нагоди 150-річчя Національного лісотехнічного університету України реалізовано одну з ініціатив колективу кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології ННІ лісового і садово-паркового господарства у Центрі опіки сиріт, що знаходиться у місті Львові на вулиці Тараса Бобанича, 7.

IMG 0326

Керівництво НЛТУ України, професорсько-викладацький колектив кафедри та студентство, сьогодні, 15 квітня, висадили лавандову доріжку, яка облагородить і добавить затишку території Центру опіки сирітства, на якій збираються для навчання та проведення дозвілля діти-сироти, діти з багатодітних родин чи тих, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

 

З 16 по 18 квітня 2024 року у Національному лісотехнічному університеті України проходитиме акредитаційна експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 122 “Комп’ютерні науки” освітньо-професійної програми “Комп’ютерні науки” (ID у ЄДЕБО 28023) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Наказ “Про призначення експертної групи” № 641-Е від 01.04.2024 року

Наказ про внесення змін до наказу від 01.04.2024 року № 641-Е “Про призначення експертної групи”

Програма візиту експертної групи 16.04.2024-18.04.2024

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до відкритої зустрічі з експертною групою у зазначений час за відповідним лінком.

Мета зустрічі – спілкування з усіма особами, зацікавленими в процесі акредитації освітньо-професійної програми “Комп’ютерні науки”. Під час зустрічі Ви матимете можливість висловити свої думки, отримати відповіді та поставити запитання щодо освітньо-професійної програми, яка акредитується.

 

Відкрита зустріч з експертами

Час: 16 квітня 2024 р. о 17:00.

Підключитись до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/71720872130?pwd=BWnWJZgIcAQT9EgNOb9Pq946VywRsZ.1

Ідентифікатор конференції: 717 2087 2130

Код доступу: 2024

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper