1022 березня 2023 року в нашому університеті розпочалося спільне з Університетом сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина) навчання у рамках двох навчальних курсів: «Green Project Development and Management» та «Interactive content».

Навчальний курс «Green Project Development and Management» вже вдруге спільно викладається в обох університетах. Перша цьогорічна зустріч, традиційно, проводилася у змішаному форматі. Частина учасників зібралися наживо в аудиторії №4 адміністративного корпусу НЛТУ України, інша частина - підключилася онлайн. Цього року на курс записалися 18 учасників, троє з яких є представниками Університету сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина). Після короткого знайомства, учасники мали нагоду ознайомитись із першою ознайомчою презентацію щодо структури, важливості та майбутнього використання знань і навиків, що будуть отримані у процесі викладання нового курсу. З цією презентацією виступив д.т.н, проф. Кійко Орест Антонович. Після цього слухачі розпочали своє навчання з першої лекції «PM as a Process towards Sustainability» яку провів д.е.н., проф. Соловій Ігор Павлович.

Нагадаємо, що навчальний курс «Green Project Development and Management» знайомить учасників із процесом розробки екологічних проектів і надає їм найсучасніші знання, необхідні для їх успішної реалізації. Ці знання будуть доповнені навичками, які дозволять створити пропозиції, достатньо конкурентоспроможні, щоб трансформуватися в успішні проекти та отримати належне фінансування. У цьому курсі учасники дізнаються про те, як адаптувати сучасні інструменти управління міжнародними проектами до сфери дослідницьких проектів з особливим акцентом на захист навколишнього середовища та управління природними ресурсами (особливо сталий розвиток біоекономіки, включаючи лісовий сектор і кластерну модель лісового господарства; збереження біорізноманіття та екосистемні послуги).

 

Водночас навчальний курс «Interactive content» розпочався в онлайн форматі засобами системи відеоконференцій ВigВlueВutton НЛТУ України. Цей навчальний курс викладається вперше. Його учасниками стали 22 представники академічної спільноти обох університетів, зокрема троє представників Університету сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина). Після короткого знайомства, учасники заслухали вступну лекцію доцента кафедри ІСКМ, к.е.н. Павлюк Уляни Володимирівни «Interactive videos and presentations. Introduction».

Нагадаємо, що навчальний курс «Interactive content» впроваджено для студентів та співробітників обох університетів, як додаткове технічне навчання на регулярній основі. Він дозволяє підвищити рівень інформаційно-комунікаційних компетентностей учасників шляхом поглиблення базових теоретичних знань та практичних навичок використання сервісів та програм для розробки інтерактивних презентаційних матеріалів. Потенційно такі навички можуть знадобитися студентам для представлення власних результатів досліджень, а викладачам – для використання в навчальному процесі, для удосконалення предметно-методичних і дидактичних підходів, а також для широкого кола користувачів з метою збагачення навичок створення сучасного промоційного контенту.

 

Варто зазначити, що спільне навчання за вказаними курсами відбувається у рамках проекту «Joint teaching and learning for empowerment and resilience of Ukrainian academia», який фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) за кошти Федерального міністерства освіти та досліджень (BMBF).

Тренінг відбувався з 6 по 10 березня 2023 року в рамках міжнародного грантового проєкту програми Еразмус+ «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (QUARSU) на базі Ягеллонського університету (Краків, Польща), який є отримувачем гранту.

 

11 krakiv

 

Спеціалізована вчена рада ДФ 35.072.008 Національного лісотехнічного університету України провела засідання по захисту дисертаційної роботи Зейналян Артура Меліковича на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки і продовольство» за спеціальністю 205 - «Лісове господарство».

IMG 6223

21 березня 2023 року студенти спеціальності «Інформаційна діяльність» (групи ІД-11) Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну НЛТУ України з навчальною метою відвідали Львівську обласну раду.

1 obl

Зі студентами зустрілися заступник начальника відділу пресслужби Наталя Угляр і начальник відділу персоналу і нагород Тетяна Гришина.

3

2

5

Держслужбовці розповіли про структуру й функції обласної ради, можливості проходження студентами навчальної практики й подальшого працевлаштування.

Захід організували проф. Оксана Гриджук і доц. Ірина Денис.

6

25.03.2023 р. о 10:00 год відбудеться зустріч (https://meet.google.com/lookup/cz4nmrndcs) з Державним секретарем Міністерства екології, водних і лісових ресурсів Румунії – Іонуц Сорін Банчу (Ionuț Sorin Banciu – Secretary of State at Ministry of Environment, Waters and Forests of Romania) у рамках  викладання дисципліни «Екологічна політика» на магістерській та PhD програмі спеціальності «Економіка» а також для усіх зацікавлених. Тема доповіді: «Міжнародне співробітництво щодо реалізації концепції сталого лісового господарства в умовах зміни клімату»

Кафедра екологічної економіки та бізнесу 

Ionust

 

Іонуц Сорін Банчу – Державний секретар Міністерства екології, водних і лісових ресурсів Румунії

Ionuț Sorin Banciu – Secretary of State at Ministry of Environment, Waters and Forests of Romania

Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський наприкінці минулого тижня разом з науково-педагогічними працівниками Університету перебував із робочим візитом у одних із найбільших державних вищих навчальних закладів Польщі – Університеті Марії Кюрі-Склодовської та Університеті природничих наук у Любліні. У межах поїздки делегація ознайомилася з матеріальною базою навчальних закладів, відвідала навчальні корпуси та лабораторії, проаналізувала особливості навчального процесу і наукової діяльності закладів.

 

IMG 1271

 

1

14 березня 2023 року, з нагоди 10-річчя із дня заснування Агенства з МСФЗ, викладачі та студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» кафедри обліку і аудиту НЛТУ України  прийняли участь у відкритій онлайн-конференції “МСФЗ в Україні: шлях завдовжки в 10 років".

Настоятель Студентського храму Рівноапостольного князя Володимира, капелан НЛТУ України запрошує викладачів відвідати реколекції.

IMG 5962

Віримо, що весна подарувала вам немало сил і натхнення пірнути з головою у роботу, проте заохочуємо вас присвятити одну суботу духовному відновленню і відпочити від студентів та їхніх робіт.

Говоритимемо про те, як відновити довіру під час війни, як без сумнівів впасти в Божі обійми та бути певними в тому, що Він вас чує.

День реколекцій: 18 березня, початок о 9:45, а завершення – о 16:00.

Місце проведення: Філософсько-богословський факультет Українського Католицького Університету (просп. Йоана Павла ІІ, 35а). 

Реколектант: о. Андрей Павлишин, ЧСВВ.

Вартість участі: 500 грн (разом з обідом).

Для того, щоб прийти на реколекції, потрібно обов'язково зареєструватися у ґуґл-формі: https://cutt.ly/48XAqEI

Деталі за номером тел.: 0630287082, бр. Віталій Лозинський.

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper