Центр комунікацій

 
 Наталія ОНИСЬКО
 керівник 

 Ігор ТАРАЙ
 інженер

 Олег ГАБА
 інженер

 

 79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки 103, к.15/1

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 097-291-91-11
 www.nltu.edu.ua
 

 
ПОЛОЖЕННЯ про офіційний сайт Національного лісотехнічного університету України

Центр комунікацій забезпечує і координує роботу офіційного сайту університету. Центр забезпечує адміністративну підтримку сайту, розміщення нової інформації на сайті, архівування та видалення застарілої інформації.

Центр комунікацій у своїй роботі тісно співпрацює з інформаційно-обчислювальним центром (ІОЦ) університету (використовує наявні матеріально-технічні засоби, отримує технічну, інформаційну та іншу допомогу співробітників ІОЦ тощо).

Центр комунікацій здійснює консультування працівників університету, які зацікавлені в розміщенні інформації на сайті, щодо реалізації технічних рішень і поточних проблем, пов’язаних з інформаційним наповненням відповідного розділу.

Підготовку та надання інформації до Центру комунікацій для розміщення на сайті забезпечують відповідальні працівники структурних підрозділів університету, які мають відповідне доручення керівників структурних підрозділів. Призначення відповідальних працівників структурних підрозділів університету здійснюється керівниками цих підрозділів і затверджується на їх засіданнях.

Порядок розміщення інформації на сайті

Інформація для розміщення на сайті надається до Центру комунікацій за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на електронних носіях. Матеріали для розміщення на сайті приймаються виключно з наперед заявлених електронних поштових адрес. 

У разі подання інформації електронною поштою у темі листа треба вказати “Інформація для сайту - <Назва підрозділу>”. Інформація має бути підготовлена спеціально для розміщення на сайті. Текст для розміщення на сайті повинен бути наданий у форматі DOC, DOCX. Зображення, які містяться у тексті, потрібно також подавати окремо у форматі JPEG або PNG. В імені файлу потрібно відобразити зміст зображення (назва фото, прізвище, тощо), а у тексті – бажане місце розміщення.

Близько 40% працівників університету вже отримали корпоративну пошту. 

Для створення корпоративної пошти працівникам слід особисто звернутися у Центр комунікації. Або подати заявку в електронному вигляді на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в якій обов'язково вказати:

  • Прізвище Ім'я Побатькові (українською та англійською мовами);
  • Посаду; 
  • Назву структурного підрозділу;
  • Бажане формулювання адреси <________>@nltu.edu.ua;
  • Контактний номер, або діюча електронна скринька - для зворотнього звязку.

Після схвалення та створення корпоративної поштової скриньки Вас буде поінформовано.

Проектно-технологічна практика студентів є невід'ємною складовою процесу підготовки фахівців за 12 галуззю знаню в Національному лісотехнічному Університеті України і проводиться на базах практики, кваліфікація педагогічних працівників та навчально-матеріальна база яких дає можливість виконати програму практики.

Нормативні документи щодо організації та проведення практики:

Документація практики:

  • Звіт з практики
  • Щоденник з практики

Last modified on Середа, 30 листопада 2022 17:52

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікації

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper