Студентське самоврядування НЛТУ України

Голова студентської ради НЛТУ України

Зонгайм Юлія Василівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. (066)46-53-613

Заступник голови студ ради - Бойко Роксолана Мар'янівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Секретар: Шквирко Юрій Ігорович

ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКИХ РАД ІНСТИТУТІВ

  • ІДТД Лончук Владислава Андріївна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • ІЕЕМ – Мазурак Юлія Петрівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • ІЛСПГСадиров Вадим Дмитрович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • ІМАКІТШквирко Юрій Ігорович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • ІКНІТ – Олійник Діана Орестівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова скринька студентського самоврядування: 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інстаграм:  @nltu_unfu

Положення про порядок обрання виборних представників із числа студентів для участі у виборах ректора Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” / Уклад.: Ю.В. Зонгайм, Б.М. Кисіль, Л.М. Цюпка. – Львів: РВВ НЛТУ України, 2020. – 16 с.

У 2010 р. з ініціативи студентів та за підтримки адміністрації навчального закладу в Національному лісотехнічному університеті України була створена Рада студенів, яка за досить короткий період функціонування стала важливим елементом у єдиній структурі та сприяла подальшому розвитку самоврядування університету. Постійно зміцнюючись та зростаючи, студентська Рада стала досить діяльним органом студентською самоврядування.

Запровадження студентського самоврядування в навчальному закладі є виявом конкретної реалізації громадських прав студентів, формування у них почуття відповідальності, вміння вирішувати соціальні, економічні та культурно-освітні проблеми.

Самоврядування провадить роботу в різних напрямах: науковому, освітньому, спортивному, культурно-масовому, екологічному, благодійному та інформаційному. Велику увагу приділяють проведенню спортивних змагань, конференцій, семінарів, тренінгів, конкурсів та майстер-класів із порушенням питань сталого розвитку. Вчимося жити в гармоії з природою. Основне завдання Ради студентів НЛТУ України— зробити життя студентської молоді кращим та цікавішим, але за умови, що студенти самі сприятимуть реалізації своїх прагнень.

Стосунки в Раді студентів НЛТУ України будуються на засадах довіри, дружби та толерантності, адже зробити життя змістовнішим може лише команда ініціативних та небайдужих людей. Ми всі — єдина родина свого університету! Разом ми сила!

Лист МОН Що до дыільності органів студенського самоврядування

Last modified on Четвер, 25 січня 2024 08:19

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper