Мандрик Василь Олегович

mandryk v o

Посада – доцент кафедри обліку і аудиту

Науковий ступінь/Вчене звання – кандидат економічних наук

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Наукові та професійні інтереси

• проблеми теорії та практики екологічно орієнтованої економіки на мікро- та макрорівнях
  • удосконалення системи екологічного оподаткування в Україні
  • сучасні тенденції та перспективи використання крипто валют
  • фінансова система, бюджетна система та фінансова політика держави, фінансові аспекти соціальної функції держави, фінансовий ринок і біржова діяльність, фіскальна політика та податкова система, фінанси суб’єктів господарювання, міжнародні фінансові системи

Освіта

• Український державний лісотехнічний університет, диплом спеціаліста за спеціальністю “Менеджмент організацій ” (2001)
  • Український державний лісотехнічний університет, диплом магістра за спеціальністю “Економіка довкілля та природних ресурсів” (2002)

Наукові ступені, вчені звання

• кандидат економічних наук за спеціальністю 08.00.06 – Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища, Національний лісотехнічний університет України (2008)
  • доцент кафедри обліку і аудиту, Національний лісотехнічний університет України (2014)

Професійна діяльність

• завідуючий денним відділенням, Червоноградський державний технікум гірничих технологій та економіки (2003-2004)
  • провідний спеціаліст відділу оренди, Регіональне відділення фонду державного майна України у Львівській області (2004-2005)
  • Національний лісотехнічний університет України: асистент, доцент кафедри обліку і аудиту (2005-до тепер)

Навчальні дисципліни

• Фінанси
  • Фінанси, гроші та кредит
  • Еколого-економічний аналіз
  • Економіка праці і соціально трудові відносини
  • Фінанси підприємств
  • Страхування

Експертна, наукова та інша діяльність

Наукове консультування працівників ТзОВ “Рітейл Україна” з питань адміністрування, обліку і оподаткування з 2021 року.

Публікації

Автор понад 70 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі наукових статей та тез доповідей конференцій.

Last modified on Четвер, 28 вересня 2023 13:30