Шутка Світлана Євгенівна

shutka c e

Посада – доцент кафедри обліку і аудиту НЛТУ України

Науковий ступінь/Вчене звання – кандидат економічних наук,

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Профіль Scopus

Наукові та професійні інтереси

• фундаментальні і прикладні наукові дослідження у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування зовнішньоекономічної діяльності підприємств в умовах глобалізаційних перетворень;
  • стратегічні пріоритети розвитку малих підприємств в умовах модернізації економіки;
  • бюджетний облік та облікове забезпечення управління економічними суб’єктами бюджетної сфери;
  • методологія стратегічного аналізу;
  • дослідження актуальних аспектів менеджменту підприємств в сучасних умовах господарювання;
  • проблеми розвитку бухгалтерського обліку для забезпечення сталого розвитку економіки України

Освіта

• Український державний лісотехнічний університет, економічний факультет. Спеціальність “Облік і аудит”, кваліфікація “Спеціаліст бухгалтерського обліку і аудиту” (1995-2000)
  • Український державний лісотехнічний університет, аспірантура. Тема дисертації: “Еколого-економічний механізм раціонального використання і відтворення лісового фонду сільськогосподарських підприємств, на прикладі “Галсільлісу” (2000-2003 рр.)

Наукові ступені, вчені звання

• Кандидат економічних наук за науковою спеціальністю 08.08.01 – економіка природокористування і охорони навколишнього середовища, Український державний лісотехнічний університет (2004)
  • Доцент кафедри обліку і аудиту, Національний лісотехнічний університет України (2008)

Професійна діяльність

• Національний лісотехнічний університет України: асистент, доцент кафедри обліку і аудиту, (2000 - до тепер)
  • Науково-практичне консультування працівників ПП “А.Т.Консалтинг” з питань адміністрування, обліку і оподаткування (2018 - до тепер)
  • ПП “Тріумф ЛТД”, бухгалтер (2000)
  • Робота за сумісництвом на посаді доцента в: Львівській філії приватного вищого навчального закладу “Європейський університет”, приватному вищому навчальному закладі “Інститут підприємництва та перспективних технологій”, Львівському інституті економіки і туризму, Львівській державній фінансовій академії, відокремленому структурному підрозділі “Навчально-науковий інститут підприємництва та перспективних технологій НУ “Львівська політехніка”
  • Рецензент дипломних робіт в НУ “Львівська політехніка”, Львівському державному інституті новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола
  • Очолювала роботу: Екзаменаційної комісії за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр напряму підготовки 6.030509 “Облік і аудит” у Національному університеті “Львівська політехніка” (2012-2016).

Навчальні дисципліни

• Облік зовнішньоекономічної діяльності
  • Облік і звітність в державному секторі економіки
  • Організація обліку на підприємствах малого бізнесу
  • Облік і звітність суб’єктів малого підприємництва за міжнародними та національними стандартами
  • Облік в бюджетних установах
  • Стратегічний аналіз
  • Фінансовий контролінг

Експертна, наукова та інша діяльність

• Наукове консультування працівників ПП «А.Т.Консалтинг» з питань адміністрування, обліку і оподаткування з 2018 року.

Публікації

Автор більше 150 публікацій, зокрема: 7 навчальних посібників та 2 підручників, 4 з них з грифом МОН України: “Організація обліку на підприємствах малого бізнесу” (2007), “Облік зовнішньоекономічної діяльності” (2012), “Фінансовий облік-1” (2013), “Облік і звітність в оподаткуванні” (2014), “Управлінський облік” (2016), “Фінансовий облік – 2” (2016), “Облік на підприємствах малого бізнесу” (2018) та Фінансовий облік-2: [підручник] (2019), «Облік зовнішньоекономічної діяльності»: [підручник] (2021), а також багатьох навчально-методичного розробок.

Міжнародні стажування та тренінги

1. International advanced training (Webinar) on the topic «The cloud storage service for the online studying on the example of the Zoom Platform», Certificate about the international skills development  ES №  1382/2020, 45 hours of participation (1,5 ECTS credits). (Lublin, Republic of Poland, 28.09.2020 - 05.10.2020 р.,).
  2. International advanced training (Webinar) on the topic «Innovative forms of modern education on the example of Google Meet, Google Classroom Platforms», Certificate about the international skills development  ESN №  6673/2021, 45 hours of participation (1,5 ECTS credits). (Lublin, Republic of Poland, 28.06.2021 - 05.07.2021).
  3. International advanced training (Webinar) on the topic «Academic integrity in the training for bachelors in the countries of the European Union and Ukraine», Certificate about the international skills development  ESN № 9654/2021, 45 hours of participation (1,5 ECTS credits). (Lublin, Republic of Poland, 20.06.2022-27.06.2022).

Членство

• Членкиня громадської організації “Міжнародна фундація науковців та освітян”, посвідчення №ES0139
Last modified on Четвер, 28 вересня 2023 13:30