Кафедра публічного управління та адміністрування

gerb11

в.о. завідувача кафедри д.н.держ. упр., проф. Калашник Н.С.

 

79057, м.Львів, вул.Генерала Чупринки 105, 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(032) 258-42-20

фото Калашник Н.С.

в.о. завідувача кафедри,
д.н.держ. упр., проф.
Калашник Н. С.

Кафедра публічного управління та адміністрування Національного лісотехнічного університету України була утворена 16 вересня 2022 року.

Місією діяльності кафедри є підготовка фахівців у сфері публічного управління та адміністрування сучасного рівня, які здатні адекватно реагувати на управлінські виклики сучасності – в ситуаціях високого рівня ризиків, швидких змін, в умовах війни та повоєнної відбудови; здійснювати стратегічне планування, аналіз публічної політики, розробляти заходи її реалізації, мають навички управління проектами, спроможні на своєму рівні розбудовувати сервісну, цифрову державу тощо. Одним з базових принципів діяльності кафедри є поєднання наукових досягнень та практики врядування у підготовці фахівців для сфери публічного управління.

Кафедра готує здобувачів за першим (бакалаврським), другим (магістерським) та третім (доктор філософії) рівнях вищої освіти за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”. Здобувши освіту за спеціальністю, випускник має унікальні можливості працювати на керівних посадах в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, у сфері політичної діяльності, у сфері охорони здоров’я тощо, в інших установах/закладах державного сектору і бізнес – організаціях, а також реалізувати себе в інституціях громадянського суспільства.

Команда кафедри є командою професіоналів високого рівня в академічній та практичних сферах у галузі публічного управління та адміністрування. Фахівці кафедри здійснюють викладацьку діяльність в Україні та інших країнах світу, наукову експертизу, а також запрошуються в якості експертів до розробок стратегій міжнародного, національного, регіонального та місцевого рівнів, законів та інших документів публічної політики; консультують органи влади та інституції громадянського суспільства, є висококваліфікованими експертами, сертифіковані, як фахівці, закладами вищої освіти та профільними інституціями різних країн; входять до робочих груп міжнародних проєктів з реформування державного управління в Україні.

Науково-педагогічний склад кафедри:

д.н.держ. упр., проф. Калашник Н.С. (в.о. завідувача кафедри);

д.е.н., проф., чл.-кор. НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, Загорський В.С. (професор кафедри);

д.н.держ. упр., проф. Сушинський О.І. (професор кафедри);

д.н.держ. упр., проф. Новак-Каляєва Л.М. (професор кафедри);

к.е.н., доц., заслужений працівник освіти України, Ліпенцев А.В. (доцент кафедри);

к.е.н., доц. Оліярник В.В. (доцент кафедри);

Березовська Н.І. (асистент кафедри).

Основними напрямами наукових досліджень кафедри є концептуальні основи розбудови в Україні спроможної сервісної та цифрової держави, яка забезпечує захист інтересів громадян на основі європейських стандартів та досвіду, з метою досягнення Цілей Сталого Розвитку.

 

Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2023 13:38

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper