Відділ професійного розвитку

lipentsev 1

Керівник Відділу професійного розвитку
Ліпенцев Андрій Вікторович,
к. е. н., професор, заслужений працівник освіти України

ЛІПЕНЦЕВ Андрій Вікторович, к. е. н., професор, заслужений працівник освіти України
керівник Відділу професійного розвитку

CV.pdf

79057 м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105, кім. 209

(032) 258-42-41;

Відділ професійного розвитку як структурний підрозділ Національного лісотехнічного університету України було створено шляхом реорганізації Центру дистанційного навчання та післядипломної освіти. Причиною реорганізації стало значне розширення напрямків підвищення кваліфікації.

На даний час у Відділі проводиться:

• підвищення кваліфікації:
    • публічних службовців: працівників органів державного управління та місцевого самоврядування;
    • працівників територіальних органів (установ) державної виконавчої влади,
    • стажування викладачів нашого університету та викладачів інших закладів вищої освіти
    • працівників (фахівців з вищою освітою) підприємств, організацій і установ лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей;
  • навчальні курси з охорони праці для посадових осіб;
  • довузівська підготовка до вступу у виші як громадян України, так й іноземців;
  • робота із залучення молоді до роботи з охорони природи та лісу в рамках діяльності Малої лісової академії;
  • робота, спрямована на підтримку академічної доброчесності та запобігання різних форм плагіату.

очолює Відділ професійного розвитку к.е.н., проф. Андрій Вікторович Ліпенцев

Більше півстоліття назад у 1960 р. в університеті були засновані курси підвищення кваліфікації інженерно-технічних працівників для лісової та деревообробної промисловості України та Молдови. У 1988 р. на базі цих  курсів було створено факультету підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів деревообробної промисловості України.

Поряд з цим, у 1970 р., було започатковано роботу підготовчого відділення.

Об’єднав ці два напрямки діяльності, а також роботу Малої лісової академії Факультет довузівської підготовки і післядипломної освіти, який розпочав свою діяльність у 1994 році. За час діяльності факультету його очолювали декани доц. Г. М. Пенцак та доц. В. В. Гомонай.

у 2013 році факультет був реорганізований у Центр доуніверситетської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Вже 2 січня 2019 року був утворений Центр дистанційного навчання та післядипломної освіти (Центр ДНПО) шляхом реорганізації Центру дистанційного навчання, Центру доуніверситетської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів і Закарпатського навчально-науково-виробничого центру університету.

Адреса: 79057 м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105, кім. 209, тел. 258-42-41.

Last modified on Четвер, 15 лютого 2024 13:31