Жіноча збірна НЛТУ України виступала на змаганнях із пауерліфтингу

zh112-13 грудня 2018 року на базі кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» проходили змагання з пауерліфтингу. У яких взяли участь збірні команди: Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного аграрного університету, Львівського національного медичного університету, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Української академії друкарства, Львівської національної академії мистецтв та Національного лісотехнічного університету України.

Жіноча збірна НЛТУ України виступала у складі: Юлова Юлія (ст. гр. А-11), Безик Юлія (ст. гр. МЗЕД-11), Ким’юк Діана (ст. гр. МО-31), Зонгайм Олеся (ст. гр. СПГ-31), Гриців Софія (ст. гр. МО-31), Хіта Ірина (ст. гр. ЛГ-11) та під керівництвом тренера Надії Кобаси.

Переможцями і призерами стали:
Юлова Юлія – 3 місце у ваговій категорії 47 кг,
Зонгойма Олеся – 3 місце у ваговій категорії 72 кг.

ж2 ж3
Last modified on Вівторок, 05 лютого 2019 15:57