131 Прикладна механіка

• Прикладна механіка (спеціалізація: експлуатація та обслуговування лісових машин)

Випускники є фахівцями з інженерно-технічної та інноваційної діяльності підприємств лісового господарства, зокрема з інформаційно-технічного опрацювання виробничих об'єктів і процесів, розроблення й модернізування машин та устатковання, упровадження ефективних методів організування виробництва.

• Прикладна механіка (спеціалізація: обладнання та інструменти деревообробних виробництв)

Випускники є фахівцями з інженерно-технічної та інноваційної діяльності підприємств деревообробчої промисловості, зокрема з інформаційно-технічного опрацювання виробничих об'єктів і процесів, розроблення й модернізування устатковання, упровадження ефективних методів організування виробництва.

Прикладна механіка

БАКАЛАВР

Освітньо професійна програма
Навчальний план
Рецензії та відгуки роботодавців
Силабуси

БАКАЛАВР

• ОПП - Промисловий інжиніринг

Випускники є фахівцями з організаційно-управлінської, господарської та інноваційної діяльності промислових підприємств, зокрема з інформаційно-технічного опрацювання виробничих об'єктів і процесів, розроблення й модернізування машин та устатковання, упровадження ефективних методів організування виробництва, надання інженерно-консультаційних послуг.

Освітньо професійна програма (2023)
Освітньо професійна програма (2022)
Освітньо професійна програма (2021)
Освітньо професійна програма (2020)