Калашник Надія Сергіївна

фото Калашник Н.С.

Посада – в.о. завдувача кафедри публічного управління та адміністрування НЛТУ України

Науковий ступінь/Вчене звання – Доктор наук з державного управління, професор,

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Профіль Scopus

Профіль WoS

Навчальні дисципліни

• Система  публічного управління та адміністрування
  • Організаційно-правові засади публічного управління та публічної служби
  • Комунікація в публічному управлінні та електронне урядування
  • Сталий розвиток та регіонал істика
  • Організація діяльності службовців
  • Стратегічні напрями розвитку України та світу в умовах криз

Наукові/професійні інтереси

Система  публічного управління та адміністрування, правовий супровід публічного управління та публічної служби, проходження різних видів публічної служби, організація діяльності службовців, ефективна комунікація в публічному управлінні, реалізація цілей сталого розвитку засобами публічного управління та адміністрування

• Юридична, педагогічна
  • Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, кваліфікація юрист, викладач правових дисциплін

Експертна/наукова інша діяльність

1. Заступник Голови Спеціалізованої вченої ради К. 35.860.01 ( 2018-2021рр.);
  2. Член Спеціалізованої вченої ради Д. 08. 866.01 (2016-2018 рр.);
  3. Член Спеціалізованої вченої ради Д. 08. 080.09 (2021-по тепер час );
  4. Одноразові спеціалізовані вчені ради;
  5. Член редакційної колегії наукового фахового видання :
    • Демократичне врядування,
    • Ефективність державного управління
  6. Член робочої групи по розробці законопроекту «Про пенітенціарну систему» Міністерства юстиції України, співавтор законопроєкту
  7. Експерт робочої групи по реформування пенітенціарної системи при Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  8. Член Галузевої експертної ради 281 «Публічне управління та адміністрування» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (з 2020 р. по теперішній час)

Професійна діяльність

• Має 11 років досвіду роботи на адміністративних посадах в органах державної влади
  • Має 14 років досвіду як науково-педагогічний працівник

Участь у проектах/грантових програмах

• 2008 р.  Нідерланди, тренер від України, офіс міжнародного благодійного фонду “СНІД-Фонд Схід-Захід” (Амстердам);
  • 2011 р.  Норвегія, експерт робочої групи офіційної делегації ДКВС  України у межах проекту “Взаємовідносини пенітенціарного персоналу і засуджених. Вимоги, стандарти, перспективи.. ” (Осло);
  • 2012-2013 р.  Словаччина, автор розробок з альтернативних форм навчання дорослих (державних службовців та публічних службовців) в межах проекту  “Význam ľudskaho potencialu v regionalnom rozvoji” Асоціації розвитку Східної Європи (Подгайско);
  • 2013 р.  Китайська Народна Республіка, запрошений тренер Вейфанського університету в межах підвищення кваліфікації публічних службовців, університету Шучжень провінції Чжецзян КНР під час розробки навчального курсу “Управління людськими ресурсами в публічній та адміністративній діяльності”, Еудженського англійського центру КНР в навчальному процесі підготовки державних службовців провінції;
  • 2015 р.  експерт проекту "Actual problems of modelling of risks and threats of emergencies on critical infrastructure " (Актуальні проблем ризиків та загроз надзвичайних ситуацій для критично важливих інфраструктур), Вища школа Публічної та Індивідуальної безпеки в Кракові (Краків).

Міжнародні стажування/тренінги

• Спеціальна професійна програма підвищення кваліфікації «Управлінські компетентності викладача вищої школи», (Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, сертифікат про підвищення кваліфікації ЛІ23884645 089-21, від 9.06.2021, 60 год. (2 кредити ECTS))
  • Міжнародне стажування. (Польсько-українська фундація «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (IIASC, KRS: 0000647929) спільно із Західно-Фінляндським Коледжем, сертифікат №081321-084, «Розвиток м’яких навичок у професійній підготовці викладачів», від 12.11.2021, обсяг стажування 180 год. (6 кредитів ECTS)
  • Навчання за програмою підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти «Особливості розроблення та змістового наповнення навчальних програм вибіркових дисциплін, що забезпечують формування міжкультурної свідомості та компетентностей здобувачів вищої освіти» 20 - 21 грудня 2022 року ( 0,2 кредита ЄКТС (8 годин)), сертифікат СС 38282994/5267-22 від 11.01.2023 р.

Членство в товариствах, організаціях, асоціаціях тощо

• Центр академічної етики та досконалості в освіті "Етос" (член громадського об’єднання за спеціальністю )

Публікації

Має всього більш ніж 120 публікацій, з них 63 наукових та 11 навчально-методичного характеру, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях – 51.

Роботи переважно присвячені тематиці проходження публічної служби, зокрема державної служби спеціального характеру, розвитку місцевого самоврядування в контексті змін системи публічного управління та адміністрування; питанням динамічної безпеки суспільства; механізмам публічного управління та адміністрування; саморозвитку, підвищення рівня професійної компетентності службовців, організації діяльності публічних службовців; реалізації цілей сталого розвитку.

Last modified on Вівторок, 26 вересня 2023 14:10