HACKATHON & WEBINAR: The Use of UAV Technology in Jewish Heritage Preservation

Хакатон та серію вебінарів, який проводить ESJF European Jewish Cemeteries Initiative за фінансування ЄС 10 та 11 травня 2023 року. Ця подія є чудовою нагодою для ваших студентів дізнатися про цікавий перетин збереження культурної спадщини та можливостей новітніх технологій -  за допомогою практичного завдання з використанням даних БПЛА.

Під час заходу учасники будуть працювати під керівництвом експертів ESJF, Germandrones та Pix4d. Вони дізнаються про застосування дронів та фотограмметрії БПЛА, та матимуть можливість виграти приз (деталі будуть розкриті під час заходу).

Просимо тих, хто бажає взяти участь, заповнити цю форму до півночі 9 травня: https://forms.gle/Kpha5DWddrR8WffK7.

Last modified on Середа, 10 травня 2023 06:51