Консолідуємося заради розвитку учнівської молоді

Формування особистості як носія інтелектуального, інноваційного, професійного, культурного потенціалу є одним із пріоритетів Національного лісотехнічного університету України, саме тому університетське керівництво прагне розвивати співробітництво з вирішення актуальних питань розкриття творчих здібностей учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької роботи та професійної орієнтації, цільової підготовки до навчання в НЛТУ України. З метою консолідації зусиль ректор НЛТУ України, чл.-кор. НАН України, професор Володимир Загорський, перший проректор з науково-педагогічної роботи НЛТУ України, професор Олександр Сушинський та директорка Комунального закладу Львівської обласної ради “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді” Іванна Бородчук 18 жовтня зустрілися обговорити ресурсні можливості для співробітництва. Під час зустрічі було погоджено мету та основні напрями консолідації. Керівники дійшли згоди, що спільна діяльність сприятиме у формуванні інноваційного людського капіталу.

IMG 5252

Зважаючи на усі переваги консолідації ректор НЛТУ України Володимир Загорський та директорка КЗ ЛОР “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді” Іванна Бородчук підписали Меморандум про співробітництво, відповідно до положень якого передбачається:

• реалізація спільних програм у науково-дослідній роботі та освіті, професійній підготовці учнівської молоді з проблематики українського державотворення та розвитку територіальних громад, раціонального природокористування;
  • організація виконання учнями комунальних загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ І – ІІІ ступенів, гімназії, ліцеї) інтелектуальних розробок із українського державотворення та розвитку територіальних громад, раціонального природокористування тощо, а також інших заходів просвітницько-профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді;
  • координація розробки та впровадження в освітній процес комунальних загальноосвітніх навчальних закладів експериментальних освітніх програм і освітньо-методичних посібників із проблематики українського державотворення та розвитку територіальних громад тощо.

IMG 5271

Завершилася зустріч взаємними сподіваннями на плідну співпрацю та успішну реалізацію усього запланованого.

Last modified on П'ятниця, 20 жовтня 2023 11:30