Учений лісотехніки вкотре у престижному списку найцитованіших науковців світу

Feedback. Instagram post. Gradient blue turquoise. Review. Template feedback. Post

Стенфордський університет оголосив черговий “Список 2% найкращих науковців світу 2023” за двома категоріями. Черговий рік поспіль завідувач кафедри технологій деревинних композиційних матеріалів, целюлози і паперу Національного лісотехнічного університету України, професор Павло БЕХТА увійшов до списку найкращих науковців світу за цитованістю своїх публікацій. Окрім того, професор Павло Бехта займає 8-му сходинку у списку найкращих науковців світу за своєю науковою спеціальністю Forestry/Materials і 29-ту позицію у списку 98 найкращих українських науковців. Цьогоріч лише 5 вчених Львова потрапили у рейтинг найвпливовіших науковців за цитованістю у 2022 році: Сибірний А. (14), Інститут біології клітини НАН України; Бехта П. (29), НЛТУ України; і троє представників НУ “Львівська політехніка” – Ткаченко Р. (32), Ізонін І. (46), Висоцька В. (58).

Рейтинговий список містить імена 2% найкращих учених, чиї публікації найчастіше цитуються іншими авторами. Весь науковий доробок окремих науковців оцінюється за комплексним бібліометричним індексом (так званим C-score), який враховує такі критерії, як: індекс Хірша, кількість цитувань, імпакт-фактор, місце в списку авторів. Рейтинг поділений на два списки: перший – охоплює наукові досягнення за весь період професійної діяльності вченого (Table-1-Authors_caree), другий – охоплює лише досягнення 2022 року (Table-1-Authors_singleyr).

Повний список видатних науковців можна знайти за посиланням:

Щиро вітаємо з високими досягненнями професора Павла БЕХТУ!

З повагою та найкращими побажаннями
РЕКТОРАТ

Найцитованіші науковці світу за спеціальністю Forestry/MateІrials

Знімок екрана 2023 10 18 154053