Благодійний концерт симфонічного оркестру Кьольна на підтримку НЛТУ України

Зворушливі слова підтримки колектив Національного лісотехнічного університету України отримав під час благодійного концерту, який відбувся 28 вересня 2023 року у Кьольні.

Білий фотоколаж щаслива родина

Весною цього року НЛТУ України відвідав відомий німецький політик, референт з питань інтеграції політичної партії ХДС, кандидат у депутати до Європейського Парламенту Мустафа Аль-Аммар. Мета візиту – налагодження взаємовідносин для подолання викликів сьогодення, підтримка та надання допомоги. Мустафа Аль-Аммар як посол миру відвідував Україну ще в 2013 р. і з того часу вивчає проблеми, які є у різних сферах життєдіяльності, особливо його цікавить сфера освіти. Під час зустрічі ректор Університету Володимир Загорський, професор кафедри екологічної економіки та бізнесу Ігор Соловій та проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків Микола Борис мали нагоду обговорити з гостем особливості навчального процесу під час військового стану, розповісти про університетські матеріально-технічні потреби, порушили питання енергетичного забезпечення. Мустафа Аль-Аммар розповів, що Європейський Парламент вже давно працює над різними програми, щоб мінімізувати залежність від рф, запроваджуючи використання альтернативних джерел енергії. Ця зустріч пройшла успішно, як результат – відбувся концерт симфонічного оркестру Кьольна на підтримку НЛТУ України, зокрема для ремонту системи тепло- та енергозабезпечення одного з навчальних корпусів. Проект триває. Після концерту у Кьольні, який був покликаний привернути увагу німецького суспільства до наших проблем, організація Humanitarian without Borders, яку очолює Мустафа Аль-Аммар, працює над збором коштів для реалізації ідеї. Сподіваємося на повну реалізацію даного проєкту!

Last modified on Четвер, 12 жовтня 2023 12:12