Вибори Студентської ради Навчально-наукового інституту Компʼютерних наук та інформаційних технологій

1666546725 5927

Шукаємо активних, креативних та комунікабельних студентів, які прагнуть бути головними студентами свого інституту, захищати права студентів ІКНІТУ та змінювати наш універ і загалом світ на краще

Заповнюйте гугл-форму та реєструйтеся для участі у виборах голови та членів студентської ради інституту.

Дедлайн реєстрації — 15 жовтня

Всього буде обрано 5 людей до складу Студентської ради інституту

Не пропустіть цю унікальну можливість стати частиною розвитку нашого НЛТУ

Конференція студентів, на якій буде обрано новий склад Студентської ради Інституту компʼютерних наук та інформаційних технологій, відбудеться:

18 жовтня, о 10:20 в конференц-залі НЛТУ України (вул. Ген. Чупринки 105, третій поверх)

Присутність всіх старостів академічних груп ННІ КНІТ ОБОВʼЯЗКОВА

І наостанок, від нас:

Не бійтеся проявити себе та стати творцем СВОГО життя, беріть усі можливості від студентських буднів, а не просто пливіть за течією.
Це ваші 5 років.
Візьміть від них МАКСИМУМ