ВІТАННЯ ОСВІТЯНАМ

Дорогі колеги, щиросердечно вітаємо з Днем працівників освіти!

Традиційно у першу неділю жовтня відзначаємо свято людей, які обрали професію за покликом серця, тих, кому особливо вдячні за мудрість та знання, за турботу, за уміння відкривати юним світ знань, навчати жити за принципом добра і совісті, за бажання допомогти знайти своє місце в житті.

Шановна освітянська спільното Національного лісотехнічного університету України,  вдячні вам за повсякденну клопітку працю, впевнені, що саме завдяки вашим зусиллям Університет, з його колосальним потенціалом, зможе гідно проявити себе у найближчому майбутньому! Зичимо вам професійних успіхів та талановитих студентів, хай удача вас супроводжує у всіх  справах, а в особистому житті хай буде багато хороших подій!

З найкращими побажаннями

Ректорат Національного лісотехнічного університету України