Адаптаційний курс для першокурсників

13 вересня в Національному лісотехнічному університеті України відбувся перший у цьому навчальному році адаптаційний курс, який був присвячений новачкам лісотехнічної спільноти. Першокурсники різних спеціальностей мали змогу познайомитися і поспілкуватися з адміністрацією Університету.

IMG 3750

З привітальним словом до першокурсників звернувся ректор НЛТУ України, чл.-кор. НАН України, проф. Володимир Загорський.

IMG 3745

До вступного слова також долучилися перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Олександр Сушинський та проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, доц. Микола Борис.

IMG 3776IMG 3771

Про навчальний процес, рейтингову систему, порядок нарахування стипендії розповів студентам керівник навчально-методичного відділу, доц. Роман Салабай.

IMG 3759

Зважаючи на реалії сьогодення, значну увагу, під час зустрічі, було приділено питанням безпеки. Важливі настанови про організацію навчального процесу студентів в Університеті в умовах воєнного стану дав присутнім керівник штабу цивільного захисту Степан Соловей. Студентів-юнаків про обов'язки щодо військового обліку поінформувала начальниця відділу бронювання та мобілізаційної роботи Надія Кірєєва

IMG 3782IMG 3787

Мали нагоду також студенти і висловити свої побажання стосовно харчування, для цього запрошеним був представник кафе-їдальні Петро Сподарик.

IMG 3741IMG 3739

Вдячність модератору заходу – завідувачці відділу обслуговування і зберігання фондів з секторами Валентині Новосад – за організацію і проведення.

IMG 3744IMG 3753

Старт задано – продуктивне навчання і успіхи неодмінно будуть!

Last modified on Четвер, 14 вересня 2023 13:18