Підсилення лісової галузі – наш пріоритет!

13 вересня ректор Національного лісотехнічного університету України, чл.-кор. НАН України, проф. Володимир Загорський провів розширену зустріч з керівництвом лісової галузі. Зокрема в межах робочого візиту Університет відвідали: т.в.о. генерального директора Державного підприємства “Ліси України” Юрій Болоховець, директор Карпатського лісового офісу ДП “Ліси України” Володимир Бадзян та начальник Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

IMG 3726

Колектив НЛТУ України мав змогу поспілкуватися з очільниками лісової галузі, почути про діяльність нещодавно створеного ДП “Ліси України”, реформування та перспективи розвитку.

IMG 3715

Учасники заходу, ініційованого керівництвом Університету, активно задавали питання, висловлювали свою думку стосовно удосконалення механізмів державного управління у сфері лісівництва, а також пропонували ідеї спільних проєктів.

У межах робочого візиту укладено Договір про співпрацю, зокрема щодо проведення практики студентів НЛТУ України на базі Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”. Доцільно зазначити, що підписанню цього документу передували неодноразові робочі зустрічі керівництва щодо визначення основних напрямів співробітництва задля удосконалення практичної підготовки здобувачів освіти, обговорення стратегічних напрацювань та спільних проєктів.

IMG 3681IMG 3690

Наш Університет є єдиний в Україні заклад вищої освіти лісотехнічного спрямування, а тому важливість цієї зустрічі була вкрай необхідною для ефективної підготовки фахівців галузі найвищого рівня. Завершилася зустріч взаємними сподіваннями на плідну співпрацю та успішну реалізацію усього запланованого.

Last modified on Середа, 13 вересня 2023 12:36