Підписано важливий тристоронній договір

З метою захисту прав студентів, освітнього, наукового та професійного їх розвитку та підвищення громадської активності, рівня громадянської свідомості, залучення до благодійної діяльності 11 вересня у Національному лісотехнічному університеті України укладено тристоронній Меморандум про партнерство та співробітництво між Національним лісотехнічним університетом України, Благодійною організацією “Українська студентська ліга” та Студентською радою Національного лісотехнічного університету України.

IMG 3558

Ректор Університету, чл.-кор. НАН України, проф. Володимир Загорський, віце-директор БО “Українська студентська ліга” Сергій Гальчинський та в.о. голови Студентської ради НЛТУ України Юлія Зонгайм, усвідомлюючи важливість захисту прав студентів, співпраці у освітній, науковій, громадській і благодійній діяльності та маючи на меті сприяти реалізації соціальних ініціатив та студентських проєктів, прийняли рішення про консолідацію зусиль.

Під час робочої зустрічі обговорено формат підготовки та реалізації спільних заходів та проєктів, а також окреслено напрями діяльності, можливості залучати інші студентські громадські організації, органи студентського самоврядування та профспілкові організації для досягнення мети Меморандуму.

Основними напрямами визначено:

• підтримка та участь в освітніх і наукових заходах, професійних тренінгах;
  • сприяння міжстудентській комунікації шляхом залучення до заходів громадської, освітньої, наукової та благодійної діяльності;
  • координація політики щодо захисту прав студентів;
  • організація та реалізація благодійних проєктів, спрямованих на допомогу студентству;
  • підготовка колективних заяв щодо заходів, які стосуються студентства в усіх сферах;
  • організація спільних заходів освітнього та науково-дослідницького спрямування.

Last modified on Середа, 13 вересня 2023 09:58