Відбулося засідання Вченої ради НЛТУ України

S1800156

Напередодні навчального року ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський провів засідання Вченої ради, на якому присутні обговорювали важливі питання для забезпечення діяльності Університету.

Розпочалося засідання із вручення атестатів вчених звань та подяк. Зокрема атестати вченого звання професора отримали Людмила Загвойська (кафедра екологічної економіки та бізнесу) та Руслан Козак (кафедра технологій деревинних композиційних матеріалів, целюлози та паперу). Подяки за підготовку призера І ступеня у Всеукраїнському інтелектуальному змаганні з “Менеджмент-2023” отримали доценти кафедри менеджменту та маркетингу НЛТУ України Олена Максимець та Юрій Муравйов.

Ректор Університету  Володимир Загорський з пошаною та вдячністю вручив почесну грамоту за багаторічне успішне виконання службових обов’язків на посаді директора Навчально-наукового інституту екологічної економіки та менеджменту доценту Павлу Диньці.

Відповідно до порядку денного засідання члени вченої ради розглядали питання:

– про затвердження навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти в Університеті на 2023/2024 навчальний рік;

– про надання права здійснювати наукове керівництво підготовкою аспірантів;

– про зарахування до докторантури університету;

– про рекомендацію до друку рукописів підручників, навчальних посібників, монографій та збірників наукових праць.

На завершення засідання члени Вченої ради висловили свої пропозиції щодо подальшої роботи колегіального органу управління Університету та прийняли вагомі рішення, які оприлюднюються в ухвалах Вченої ради НЛТУ України.

Last modified on Середа, 06 вересня 2023 08:12