Засідання ректорату Національного лісотехнічного університету України.

28 лютого 2022 року відбулося засідання ректорату Національного лісотехнічного університету УкраїниpngАКТУАЛЬНО

28 лютого 2022 року відбулося засідання ректорату Національного лісотехнічного університету України.

Розглядалися питання, пов’язані з функціонуванням університету за умов введення воєнного стану в країні.

За результатами розгляду порядку денного ректорату прийнято такі рішення:

• Утворено об’єктовий загін самооборони університету для посилення режиму охорони його об’єктів і майна, а також запобігання диверсійним актам. В університеті продовжується цілодобове чергування керівного складу відповідно до наказу ректора від 24 лютого 2022 року № 45.

Ректор університету, член-кореспондент НАН України, професор Загорський В.С. запропонував допомогти фінансово нашим героїчним воїнам, перерахувавши зібрані колективом університету кошти на підтримку Збройних Сил України.

Лісотехніки висловлюють щиру подяку усім іноземним колегам та друзям за надіслані на адресу університету листи підтримки та солідарності, у яких наші друзі виражають стурбованість та засуджують акт агресії Російської Федерації. Листи підтримки продовжують надходити.

Last modified on Понеділок, 28 лютого 2022 15:59