25 квітня з 13.00-14.00 год. Онлайн-зустріч з Олесею Моргунець-Ісаєнко та Андрієм Ісаєнко.

Для знайомства студентства з новими іменами українського кінематографа та підвищення культурного рівня молодої особистості Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти запрошує на онлайн-зустріч з Олесею Моргунець-Ісаєнко, українською режисеркою,продюсеркою, сценаристкою, членкинею Української кіноакадемії та Андрієм Ісаєнко, українським актором театру та кіно, заслуженим артистом України.

Поговоримо про успіх фільму “Щедрик” та нову стрічку Олесі про річки України, про волонтерство Андрія та інше.

Щоб забезпечити дієву комунікацію та формат діалогу, бажаючих просимо попередньо зазначити питання у реєстраційній формі, оскільки час проведення заходу буде обмежений.

Захід відбудеться онлайн 25 квітня з 13.00-14.00 год.

Попередня реєстрація учасників – до 24 квітня п.р. за посиланням:(https://docs.google.com/forms/d/1TtwuzmUim23b735xy_1oYO_9SZJfnzEZZ33GeORkykQ/edit)

Запрошення на онлайн-зустріч буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації (перевіряти папку «Спам»).

Участь у заході безкоштовна.

Last modified on П'ятниця, 21 квітня 2023 12:37