Запрошуємо вас приєднатися до вебінару на тему «Університети та Вікіпедія: нові можливості та практичний досвід». Цей захід призначений для викладачів та викладачок вищих навчальних закладів, які цікавляться впровадженням інновацій в освітній процес та хочуть надавати студентам та студенткам практичні знання та навички.

Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації. Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей.

Професійний розвиток науково-педагогічних працівників закладів освіти передбачає безперервний процес набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних, загальних компетентностей, необхідних для професійної діяльності, передбачає постійну самоосвіту та інші види і форми професійного зростання

 

Детальніше у додатку

Згідно з Концепцією національно-патріотичного виховання в системі освіти України формування ціннісних орієнтирів студентської молоді спирається на ідеї патріотизму, поваги до культурних цінностей українського народу, його історико-культурного надбання і традицій, гуманізму, соціального добробуту, національного багатства. Важливе значення для утвердження національної самосвідомості українців мають народні звичаї, обряди, традиції святкування, які були невід’ємною частиною повсякденного життя. Великдень – одне з найбільших християнських свят, з яким пов'язано багато народних традицій.

 

Детальніша інформація

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper