З нагоди Дня системних адміністраторів та програмістів, в 256 день року, відбудеться год онлайн нарада 13 вересня о 15.00 з відповідальними за цифровізацію та інформаційно-комунікаційні технології закладів освіти за покликанням: https://cutt.ly/wwz3mcl3 Ідентифікатор конференції: 347 767 3095, Код доступу: 766788

Україна впродовж останнього часу переживає дуже складний період: складний для культури, складний для економіки, складний для науки, складний для суспільства – у країні війна. Держава-терорист напала на наші землі, щодня руйнує та знищує наші внутрішньодержавні надбання, вбиває цвіт нації. В умовах воєнного стану велика кількість студентів змушені були перервати навчання, зокрема студенти технічних спеціальностей. З ряду різних причин лави претендентів на здобуття якісного рівня освіти значно порідшали.

Серед студентів, які мають один із соціальних статусів:
● дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування;
● дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату);
● дитина ветерана або загиблого героя російсько-української війни.

 

Детальніша інформація у Листі

На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» з 13 по 15 червня 2023 року відбудеться Всеукраїнський проблемний науково-практичний семінар «Світ дитинства» (за формою проведення - «Літня школа для дорослих 2023» - далі Семінар).

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper