Підготовчі сесії у рамках “Спеціального тижня-2023”

6 sv

Уже кілька років постіль НЛТУ України спільно з Університетом прикладних наук м. Берн (Швейцарія) організовує «Спеціальний тиждень», інтенсивну тижневу програму навчання, впродовж якої студенти повинні навчитись використовувати сучасні інструменти бізнес планування, ознайомитись з циркулярною моделлю розвитку економіки та застосовувати інноваційні рішення для вирішення проблем лісового сектору України.

Цьогорічний «Спеціальний тиждень» акцентує увагу на виробленні інструментів для пост-воєнної трансформації трьох українських підприємств лісового сектору України на засадах циркулярної економіки. У “Спеціальному тижні” візьмуть участь 15 студентів з трьох університетів: НЛТУ України, Французької школи деревини та біоресурсів м.Нант, Університету прикладних наук м. Берн.

Для підготовки тижня було попередньо проведено дві онлайн сесії (180 хв кожна): “Циркулярна економіка”, організована 19 квітня Сесіль Кем, викладачем Французької школи деревини та біоресурсів м.Нант, та Рахель Мейлі, викладачем Університету прикладних наук м. Берн, та “Лісовий та деревообробний сектор України”, організована працівниками НЛТУ України 26 квітня.

У рамках підготовчої сесії від НЛТУ України були представлені наступні доповіді:

• “UNFU Brief presentation & Forest governance in Ukraine” (Галина Лесюк, керівник сектору мобільності відділу міжнародних зв'язків, д-р філософії);
  • “Ukrainian forest sector: status-quo, problems and perspectives” (Орест Кійко, завідувач кафедри технології меблів та виробів з деревини, д-р техн. наук);
  • “Forestry in Ukraine: problems and perspectives” (Юрій Миклуш, доцент кафедри лісової таксації та лісовпорядкування, канд. с.-г. наук);
  • “Some features and gaps of SMEs woodworking enterprises functioning in Ukraine due to conditions of war” (Роман Щупаківський, доцент кафедри технологій лісопиляння, столярних і дерев'яних будівельних виробів, канд. техн. наук);
  • “Circular, Green and Bio Economy: What’s the Difference in Approaches to Forest Sector Sustainability?” (Ігор Соловій, професор кафедри екологічної економіки та бізнесу, д-р екон. наук).

“Спеціальний тиждень-2023” відбудеться 8-14 травня на базі Університеті прикладних наук м. Берн.

Галина Лесюк, керівник сектору мобільності
відділу міжнародних зв'язків
Орест Кійко, завідувач кафедри технології
меблів та виробів з деревини