Еразмус+ мобільність в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде для студентів

logo 10 04

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України!

Національний лісотехнічний університет України і

Університет сталого розвитку м. Еберсвальде

(Hochschulefür Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання

в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

за програмою Євросоюзу Еразмус+(напрям КА1)

Конкурс оголошується на здобуття стипендій для навчання в осінньому семестрі 2024-2025 н.р. за такими програмами:

Програми навчання англійською мовою:

 1. Бакалаврська програма «International Forest Ecosystem Management».

Мова навчання – англійська (В2) або німецька (С1).

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство», «Технології захисту навколишнього середовища», «Менеджмент».

 1. Магістерська програма «Forestry System Transformation».

Мова навчання – англійська (В2).

До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство».

 1. Магістерська програма «Global Change Management».

Мова навчання – англійська (В2).

До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Економіка», «Менеджмент», «Екологія».

 1. Магістерська програма «Biosphere Reserves Management».

Мова навчання – англійська (В2).

До участі в конкурсі допускаються студенти студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями  «Економіка», «Менеджмент», «Екологія», «Лісове господарство».

 1. Магістерська програма «Forest Information Technology».

Мова навчання – англійська (В2).

До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство».

Програми навчання німецькою мовою:

 1. Магістерська програма «Sc. Holztechnik».

Мова навчання – німецька (С1).

До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальністю «Деревообробні та меблеві технології».

 1. Магістерська програма «M.A. Nachhaltiges Tourismusmanagement».

Мова навчання – німецька (С1).

До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища», «Менеджмент».

 1. Магістерська програма «M.Sc. Ökologische Landwirtschaft und Ernährungssysteme»

Мова навчання – німецька (С1).

До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища».

 1. Бакалаврська програма «B.Sc. Holztechnik»

Мова навчання – німецька (С1).

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальністю «Деревообробні та меблеві технології».

Термін навчання: 23 вересня 2024 р. - 21 лютого 2025 р.

Навчання фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+. Стипендія передбачає покриття витрат на проживання в Німеччині в сумі 850 євро на місяць і витрат на проїзд у сумі 275 євро.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ:

 1. Копія чинного закордонного паспорта.
 2. Мотиваційний лист мовою навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Letter of motivation). У листі претенденти повинні вказати освітню програму, за якою бажають навчатися, пояснити свою мотивацію щодо участі у програмі академічної мобільності та очікувані результати для навчання і професійної кар’єри.
 3. Довідка з місця навчання англійською мовою (Certificate of enrollment). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 3 Положення про мобільність).
 4. Довідка про успішність навчання (Transcript of Records). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 4 Положення).

Отримати довідки з дирекцій можна шляхом надсилання запитів на електронні адреси:

для студентів ІЕЕМ (доц. Юрків Н.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

для студентів ІЛСПГ (доц. Гаврилюк С.А.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

для студентів ІМАКІТ– дирекція ІМАКІТ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

для студентів ІДКТД – дирекція ІДКТД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 1. Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України за результатами складання раніше проведених іспитів).

Вимоги щодо знання мови:

 • англійська мова: мінімальний рівень – В1, рекомендований рівень – В2;
 • німецька мова: мінімальний рівень – В2, рекомендований рівень – С1.

Отримати довідку про знання іноземних мов (Language Assessment Sheet, див. додаток 5 Положення) можна, склавши іспит на кафедрі іноземних мов університету. Для складання іспиту потрібно зареєструватися до 16 квітня 2024 р. на кафедрі іноземних мов (інформацію про реєстрацію необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   із зазначенням ПІБ та мови).

Іспит відбудеться очно 17 квітня 2024 р. (середа) о 11.00 год.

 1. Проект Угоди про навчання,який містить перелік обраних курсів у приймаючому університеті та інформацію про їх можливе перезарахування в НЛТУ України. При складанні Угоди про навчання консультуватись з координаторами мобільності в ННІ.

Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Назва файлу: Name Surname 380ххххххххх (імʼя, прізвище згідно з закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа: Name Surname 380ххххххххх

Термін подання документів в електронній формі на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - до 25 квітня 2024 р.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 1. Подання необхідних документів на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – до 25 квітня 2024 р.
 2. Номінування учасників Конкурсною Комісією НЛТУ України – до 30 квітня 2024 р. Конкурсна комісія НЛТУ України номінує учасників за результатами проведення співбесіди.

На співбесіді студент повинен виступити з презентацією тривалістю 7-10 хв. іноземною мовою на довільну тему за фахом. Співбесіда відбудеться очно. Усім зареєстрованим студентам буде повідомлено дату, час та місце проходження співбесіди.

Конкурсна комісія НЛТУ України складає загальний рейтинг і номінує студентів на основі таких критеріїв:

Рівень компетентності, мотивації та комунікації за фахом іноземною мовою, продемонстрований під час співбесіди (за 100-бальною шкалою, вага критерію - 50%).

Середній рівень успішності за час навчання (за 100-бальною шкалою, вага критерію - 50%).

 1. Подання заявки та завантаження необхідних документів претендентами на онлайн портал (через Mobility Online) – до 15 травня 2024 р.
 2. Прийняття рішення про надання стипендій Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде. Очікувано – до 01 червня 2024 р.
 3. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України.
 4. Погодження та тристороннє підписання навчального плану студента (Learning Agreement) (див. Додатки Положення).
 5. Оформлення участі у програмі мобільності згідно з Положенням про мобільність.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України, контактна особа – Лесюк Галина Миколаївна, е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ознайомитись з відгуками студентів, які вже реалізували міжнародну академічну мобільність в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде за програмою Еразмус+, можна за посиланням.

Примітка: Виїзд студентів-бакалаврів чоловічої статі регулюється

постановою КМУ від 02 квітня 2024 р. № 366 “Про внесення зміни до Правил

перетинання державного кордону громадянами України”.

Додаток:

 1. ПОЛОЖЕННЯ про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу ДВНЗ "НЛТУ України"

Відділ міжнародних зв’язків

 

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper