Студенти IT-шники відвідали SoftServe

У вівторок, 10 грудня, студенти перших курсів спеціальностей комп’ютерні науки та інформаційні технології у супроводі своїх кураторів Мокрицької О.В., Дендюка М.В., Бекаса Б.О. та Капрана І.Д. відвідали головний європейський офіс компанії SoftServe, де їм провели екскурсію та познайомили з компанією.

SoftServe — це провідна ІТ-компанія, що надає послуги у сфері цифрових технологій. Softserve входить в топ-10 найбільших IT-компаній України. Компанія виконала понад 5000 проектів, має 35 офісів у 12 країнах (Україна, США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Нідерланди, Швеція, Польша, Болгарія) та в ній працює понад 8000 працівників. Вона займається не тільки розробкою програмного забезпечення та підтримкою інформаційних, але і іншими суспільними проектами.

Компанія реалізує свої проекти в різних галузях:

  • програмне забезпечення
  • інтелектуальне виробництво
  • енергетика, нафта і газ
  • охорона здоров'я
  • фінансові послуги
  • роздрібна торгівля
  • медіа та розваги

Під час екскурсії студентів познайомили з історією компанії, роботою та відпочинком у ній. Найбільше зацікавлення студентів викликало можливості працевлаштування та свого розвитку в компанії. Студенти переглянули відео, з якого  дізнались про етапи розвитку компанії протягом 25 років. Студентам розповіли про важливість новітніх технологій, штучного інтелекту, використання алгоритмів в програмуванні. Також їх ознайомили з тенденціями розвитку мов програмування та технологіями розробки програмного забезпечення.

“Було цікаво спостерігати за тим, як все зароджувалось і починалось з чогось дуже маленького і малих проектів, а зараз є дуже багато офісів Softserve по всій Україні та за її межами. І вони співпрацюють з різними компаніями з усього світу. Дізнались про безкоштовні IT курси, після яких є можливість потрапити на роботу до компанії. Було дуже цікаво побачити цю робочу атмосферу й отримати корисну інформацію,” — розповіла Форнальчик Софія, студентка групи КН-11.

“З першого погляду помічаєш, що команда SoftServe - професіонали своєї справи, позитивні, комунікабельні люди, яким дійсно подобається те, що вони роблять. Лише побачивши ззовні будівлю мені стало одразу цікаво, а як всередині? І виявилося, що дуже цікаво. Компанія уміє створити невимушену, спокійну атмосферу у своїх офісах, щоб працівникам було комфортно працювати. І, звичайно, відпочивати! У вільний час можна пограти ігри, з'їсти щось смачненьке й навіть позайматися в спортзалі або ж нічого не робити, що ще краще для відпочинку?? Думаю, люди, які працюють там, завжди підкажуть, розкажуть, підтримають, тож працювати там буде лише за радість для мене,” — студентка групи КН-11 Юлія Дзюбало.

Як відзначила студентка групи КН-11 Юлія Зонгайм: “Тільки побачивши велику споруду зразу розумієш, що  це якийсь важливий офіс, де працюють справжні професіонали. Вигідне розташування, продуманий план, великий паркінг дорогих машин. Зайшовши всередину одразу розплющуєш очі, адже все таке гарне. Привітні працівники. Незважаючи на громісткість будівлі, ти почуваєш себе як вдома, забувши, що ти на роботі. Відпочинкові кімнати, більярд, спортзали і навіть невеличка і дуже затишна кухня на кожному поверсі, де в будь - який час ти можеш випити з колегами гарячого чаю або ж ароматної кави і щось перекусити. Дивлячись на таке місце, тобі хочеться ставати кращим,  досягати висот, щоб колись ти так само зміг працювати з цими позитивними людьми. Такі екскурсії надихають і викликають почуття гордості за свою країну, яка виховала таких розумних і талановитих людей!  Дякую за ці відчуття і натхнення!”

Сергій Кіт (студент групи КН-11) відзначив, що візит до офісу такого гіганта в галузі інформаційних технологій як SoftServe не міг не залишити після себе багато чудових вражень і підвищив рівень мотивації розвиватись у цій сфері.

Данило Кішовар (студент групи КН-11): “Насамперед хочу сказати про незвичайну архітектуру будівлі, вона просто неймовірна, ці яскраві вогні цієї будівлі приваблюють багатьох людей, які хочуть працювати саме в цьому місці і саме у цій компанії. Нам розповіли  багато цікавих фактів про цю компанію і про її здобутки. Я був вражений їхньою роботою не лише на користь компанії, а і для простих людей. Проекти, які вони створюють набагато спрощують життя людей. Також мені дуже сподобалось те, що ця компанія піклується про довколишнє середовище. Радує те , що ці люди, які об’єднані однією справою  не тільки проводять час за моніторами, а виїжджають за місто, висаджують дерева, і взагалі весь склад компанії  - це як одна велика дружня сім’я, яка об’єднана однією спільною роботою. Зараз світ швидко змінюється, як і технології у ньому, тому наше сьогодення, і наше майбутнє в таких компаніях як і ця.”

                                                                                      Ольга Мокрицька

Last modified on Monday, 16 December 2019 23:39

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

Address

  103, Gen. Chuprynky St., Lviv, 79057
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Support

Communications Center

site@nltu.edu.ua

JoomShaper