Всеукраїнське товариство імені Тараса Шевченка «ПРОСВІТА»

05Осередок Товариства української мови «Просвіта» був створений у Львівському лісотехнічному інституті восени 1988 р. Першим головою осередку став Г.3. Чопик, нині — вчений секретар Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка.

У цей період товариство активно боролося за утвердження в університеті української мови як мови викладання та діловодства, члени Товариства брали участь у загальноукраїнських заходах, спрямованих на відродження української культури та відновлення української державності.

У 1991 р. головою осередку було обрано доцента кафедри прикладної механіки Я.О. Лика, який очолював «Просвіту» до 2002 р. За цей період Товариство активізувало роботу у сфері культури, проводило відзначення Шевченківських днів, Дня матері, Свята рідної мови, вшанування визначних дат, подій в історії, культурі, духовному житті України.

Із 2002 р. осередок очолює доцент кафедри соціології та культурології Н. М. Дуда.

Просвітяни університету активно долучаються до проведення міських та обласних заходів Товариства: мистецько-культурних свят, літературних вечорів, виставок, презентацій, різноманітних громадських акцій тощо.

За значний внесок у просвітницьку діяльність просвітяни НЛТУ України неодноразово були відзначені грамотами Львівського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства ім. Тараса Шевченка «Просвіта».

Last modified on Wednesday, 13 February 2019 13:42

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

Address

  103, Gen. Chuprynky St., Lviv, 79057
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Support

Communications Center

site@nltu.edu.ua

JoomShaper