День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

 

Geroyi nebesnoyi sotni 1300x495

 

news logoc1На запрошення ректора Національного лісотехнічного університету України, чл.-кор. НАН України, професора Володимира Загорського Університет відвідали голова Всеукраїнської організації “Український центр психології безпеки” Іван Сулятицький та директор благодійного фонду “Життя патріотів” Олександр Мацях.

be7a59a0 f717 4576 a9c6 39f38296b4ac691ea20e 5b7c 4bc7 9a61 53a99796ff64

Зустріч відбулася з метою обговорення можливої співпраці для підсилення національно-патріотичного виховання університетської молоді. Усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та патріотичною відповідальністю стали основною темою розмови. Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

 

o 20 02 2024

 

У вівторок, 20 лютого 2024 року, в День Героїв Небесної Сотні об 11.00

9 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти».

Детальніше за посиланням ( https://mon.gov.ua/ua/news/sho-zminitsya-u-bazovomu-finansuvanni-napryamiv-naukovoyi-diyalnosti-zvo )

 

Сердечно вітаємо ректора
Національного лісотехнічного університету України
з нагоди Дня народження!

photo1707897351

8 лютого команда HORIZON CircHive провели поглиблений вебінар «Sourcing and using biodiversity data», на якому було висвітлено надзвичайно важливу тему оцінки впливу на біорізноманіття при розробці продуктів, виробничих процесах та методах управління. Подія розглядала тонкощі збору даних, підкреслюючи важливість як первинних, так і вторинних джерел даних.

IMG 8162

За активну громадянську позицію, відданість справі, особистий внесок у роботу щодо захисту соціально-економічних інтересів молоді, яка навчається,

Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України нагородив почесною грамотою голову первинної профспілкової організації студентів

Національного лісотехнічного університету України Богдана Кисіля!

 

Вітаємо

 

Ректор НЛТУ України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський, колектив та студентська спільнота щиро вітають і пишаються успіхами!

Бажаємо натхнення, бадьорості духу та нездоланної життєвої енергії,

втілення усіх задумів та найсміливіших проєктів,

професійних здобутків та щоденного позитиву!

 

IMG 8420

IMG 8421

 

LOGO Vk

5 лютого відділ професійного розвитку НЛТУ України розпочав загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації “Лідерство в органах публічної влади”, яка розроблена для державних службовців категорії “Б”.

Програма професійного розвитку 1

 

29 січня 2024 року на кафедрі ТМВД завершився захист магістерських робіт  за спеціальністю 187 – “Деревообробні та меблеві технології”

Незважаючи на внутрішні переживання, усі студенти випромінювали впевненість та бажання продемонструвати свій високий рівень фахових знань.

 

ekoslid r1

Онлайн-захист магістерських робіт на кафедрі ТМВД січень, 2024 р

IMG 8260На запрошення ректора Національного університету “Львівська політехніка”, чл.-кор. Національної академії педагогічних наук України, професора Юрія Бобала 30 січня 2024 року ректор НЛТУ України, чл.-кор. Національної академії наук України, проф. Володимир Загорський взяв участь в урочистому засіданні Вченої ради НУ “Львівська політехніка”.

У 2024 році компанія «Clarivate» продовжує проводити вебінари для українських учених. Науковці можуть узяти участь безоплатно, а після завершення — отримати сертифікат учасника за умови присутності на понад 90% основного часу вебінару. 

Детальніше на сайні (https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayinski-vcheni-mozhut-zareyestruvatisya-na-novi-vebinari-vid-clarivate)

В останній понеділок січня та перший день другого навчального семестру відбулося засідання Вченої ради Національного лісотехнічного університету України.

 

vr

 

Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський розпочав засідання з вручення та нагород, почесних грамот та диплому.

Нагороду Всесвітній орден “Золота зірка культурної дипломатії” за досягнення в галузі науки та мистецтва, графічного дизайну та ландшафтної архітектури як професійної діяльності 2023 р. ректор Університету Володимир Загорський вручив старшій викладачці кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології Мар’яні Ландюк (найкраща українка в професії-2022, експерт V Національної премії “Найкраща українка у професії-2023” у номінації “Художник-графік”, “Золотий орден в номінації “Найкраща українка у професії – ландшафтний архітектор”).

 

IMG 8094

IMG 8250

 

Диплом кандидата технічних наук за спеціальністю “Математичне моделювання та обчислювальні методи” отримала асистентка кафедри математики і фізики Юлія Сеник.

 

IMG 8096

 

За успішне проходження акредитації представники кафедр обліку і аудиту, а також публічного управління та адміністрування навчально-наукового інституту екологічної економіки та менеджменту отримали почесні грамоти НЛТУ України.

   

IMG 8100

IMG 8099

Відповідно до порядку денного засідання Вченої ради розглядали питання:

  • Про звіт ректора “Про підсумки роботи колективу Національного лісотехнічного університету України за 2023 рік та завдання на 2024 рік”.
  • Про Стратегію розвитку Національного лісотехнічного університету України на 2023-2032 роки.
  • Про звіт делегації університету про візит до Політехнічного інституту Коїмбри (Португалія).
  • Про організацію і проведення навчального процесу у весняному семестрі 2023/2024 навчального року.
  • Про призначення іменних стипендій та премій студентам НЛТУ України.
  • Про нормативно-правові документи діяльності Університету.
  • Про роботу Вченої ради у 2023 році та план роботи Вченої ради на 2024 рік.
  • Про рекомендацію до друку рукопису збірника наукових праць.
  • Про надання академічної відпустки.

На завершення засідання головуючий подякував присутнім за ефективну роботу та прийняття вагомих рішень, які оприлюднюються в ухвалах Вченої ради Національного лісотехнічного університету України.

LOGO Vk

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

Address

  103, Gen. Chuprynky St., Lviv, 79057
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Support

Communications Center

site@nltu.edu.ua

JoomShaper