Результати конкурсного відбору студентів для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою Еразмус+

erasmus HNE logo 1488x463RGB nltu2

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсного відбору студентів для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою Еразмус+ (напрям КА1) від 12 травня 2020 року

За результатами конкурсу, проведеного НЛТУ України спільно з Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), стипендії для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) в осінньому семестрі 2020-2021 н.р. за програмою академічної мобільності Еразмус+ отримали такі студенти:

1. Ковка Віталій Миколайович, ст. гр. ЛГС-22
  2. Лисак Юрій Володимирович, ст. гр. ЛГС-21