Мала лісова академія

Завданнями МЛА є відбір, подальше навчання і виховання здібних дітей, вивчення лісових наук і природи рідного краю, залучення молоді до роботи з охорони природи і лісу зокрема.


Заняття в МЛА проводять досвідчені викладачі та науковці університету, які допомагають учнівській молоді вибрати наукову мету, залучити її до наукової творчості та активного процесу навчання. 

До МЛА приймаються учні 10-11класів, які мають добру успішність у школі і виявили нахил до природничих наук. 

Створено три філіали МЛА - в містах Луцьку і Нововолинську Волинської обл. та Турці Львівської обл. Крім того, учні м.Львова та навколишніх населених пунктів навчаються на денному відділенні МЛА. 

У МЛА є відділення лісового та садово-паркового господарства, екології та охорони навколишнього середовища, ландшафтної архітектури, дизайну, лісоінженерної справи , технології деревообробки, обладнання лісового комплексу, автоматизованого управління технологічними процесами, обліку і аудиту, менеджменту організацій. Під час навчання слухачі МЛА виконують контрольні роботи з загальноосвітніх і спеціальних дисциплін. Заключним етапом навчання є проведення підсумкової наукової конференції найбільш обізнані учасники якої за успішними результатами подальшої співбесіди стають студентами університету.

Контакти:
Е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Консультацію можна отримати за тел.: (032)-258-42-11.

Last modified on Thursday, 08 April 2021 12:23

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper