logo Кастамону

erasmus
log NLTU
           

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів та аспірантів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і

Університет Кастамону (Туреччина)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання

в Університеті Кастамону за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1)
(http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття:

  • 1 стипендія для навчання тривалістю п’ять місяців.

Мова – англійська.

Період реалізації мобільності – весняний семестр 2023-2024 н.р.

ICM UVa
erasmus
log NLTU
           

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і

Університет Вальядоліду (Іспанія)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання

в Університеті Вальядоліду 

за програмою Євросоюзу Еразмус+

проект Erasmus+ 2022-1-ES01-KA171-HED-000072505

Конкурс оголошується на здобуття 4 стипендій для навчання студентів НЛТУ України.

Навчання фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ у такому розмірі:

  • грант для студентів: 850 євро / місяць (5 місяців). Всього: 4250 євро;
  • витрати на подорож: квиток з НЛТУ України до Університету Вальядоліду та зворотній квиток – 360 євро.

Період реалізації мобільності – весняний семестр 2023-2024 н.р. 

Дорогі колеги, щиросердечно вітаємо з Днем працівників освіти!

Традиційно у першу неділю жовтня відзначаємо свято людей, які обрали професію за покликом серця, тих, кому особливо вдячні за мудрість та знання, за турботу, за уміння відкривати юним світ знань, навчати жити за принципом добра і совісті, за бажання допомогти знайти своє місце в житті. 

Шановна освітянська спільното Національного лісотехнічного університету України,  вдячні вам за повсякденну клопітку працю, впевнені, що саме завдяки вашим зусиллям Університет, з його колосальним потенціалом, зможе гідно проявити себе у найближчому майбутньому! Зичимо вам професійних успіхів та талановитих студентів, хай удача вас супроводжує у всіх  справах, а в особистому житті хай буде багато хороших подій!

З найкращими побажаннями

Ректорат Національного лісотехнічного університету України

на сайт

Кожен виступ “Полонини” справжнє мистецтво! Наші виконавці мають неймовірну майстерність, а яскраві костюми та запальна музика створюють неперевершену атмосферу позитиву.

Ми не обмежуємося межами України – мандруємо світом, представляючи нашу культуру на міжнародних фестивалях.

Наша історія сягає жовтня 1983 року, і за лише три роки праці колективу було присвоєно звання “Народний” у 1986 році. За весь час ми стали лауреатами численних конкурсів, взяли участь у міжнародних фестивалях у різних країнах та брали участь у благодійних акціях.

“Полонина” – це більше, ніж просто танці. Це неймовірні враження, дружня атмосфера та можливість розвиватися в мистецтві та спілкуватися з цікавими людьми.

Тепер це ваш шанс стати частиною нашої великої родини! Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до Народного Ансамблю народного танцю “Полонина”. Навчання безкоштовне та відбувається по вівторках та четвергах з 18:00.

Художній керівник – Оксана Коваль, зв'яжіться з нею за номером: 067 70 178 80.

Місце занять: м. Львів, вул. Природна 10 (4 гуртожиток НЛТУ України).

Не втрачайте свій шанс!

Приєднуйтеся до нашого ансамблю та долучайтеся до чарівного світу народного мистецтва!

Напередодні Всесвітнього дня бібліотек студенти Національного лісотехнічного університету України груп ІД-21та ІД -11 разом з доценткою кафедри філософії, соціології культурології Наталією Дудою відвідали відкриту лекцію-дискусію “Бібліотеки в житті інтелектуалів”. Захід проходив у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка – одному із найавторитетніших українських музеїв, як ще його називають – Дім Франка.

image 6487327 3image 6487327 2

9-11 жовтня 2023 року у Національному лісотехнічному університеті України відбудеться проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 281“Публічне управління та адміністрування” освітньої програми “Публічне управління та адміністрування” (ID у ЄДЕБО 55354) за другим рівнем вищої освіти (справа №2031/АС-23).

Наказ “Про призначення експертної групи” № 1029-Е від 22.09.2023 року

 

poster WOLF. NO FEAR 1200x800

Оригінальна назва: ВОВК. СТРАХУ НЕМА Назва англійською мовою: WOLF. NO FEAR Рік: 2023

Слоган: БЕЗСТРАШНІ СЕРЦЯ ЗДОБУВАЮТЬ ПЕРЕМОГУ!

Жанр: Документальний Історичний Екшн Тривалість: 93 хвилини

Вік: 0+

Головні ролі: Воїни Сил спеціальних операцій ЗСУ Режисер: Анна Мартиненко, Тетяна Кулаковська Студія: ФОП Кулаковська Т.Л.

Українські режисери та незалежні автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють вражаючий та ексклюзивний фільм про Захисників України, відомих як «Вовкулаки» або «Воїни ночі».

Національний фільм «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» це філософія Воїна України, репрезентована бійцями ССО ЗСУ.

Вовкулаки захоплюють кожного своїм магнетизмом, закликаючи: «Бути кращими за самих себе, постійно треба перевершувати самих себе». Володіти своїм розумом, тілом, зброєю, вести бій, реалізовувати операції, спілкуватися в групі й колективі, знищувати ворога - це мистецтво професії Воїнів Сил спеціальних операцій.

Фільм волає про те, що українці вже переживали таку жорстоку агресію і геноцид з боку росії. Йдеться про історичний дискурс намагань радянської влади репресивними методами знищити українську мову, культуру, інтелігенцію та знищення українців Голодомором. Глядач бачить методи і способи знищення українців російськими окупантами в 20 і 21 століттях. Це історія війни і також історія людства.

У фільмі увічнені Воїни ССО ЗСУ, які поклали свої життя за Волю і Незалежність України. Українці вшановують Небесне Військо Захисників України і бережуть пам’ять поколінь!

Це кіноісторія вдячністі за невтомну 10-ти річну оборону рідної землі нашими ЗСУ, вшанування Воїнів, які віддали свої життя за Волю і Незалежність України. Для ветеранів АТО і ООС, для кожного Воїна, який зараз на фронті, для родин Воїнів і загиблих Героїв, для всіх родів військ ЗСУ - наш фільм це громадянська вдячність і шана, красива мова про найголовніших людей країни - Воїнів.

Цікаві факти:

Незалежне авторське кіно створювалося за участі командирів та Воїнів бойових підрозділів ССО ЗСУ. Робота над фільмом тривала 3 роки - і є результатом цивільно-військового співробітництва українських незалежних кіномисткинь з Командуванням, командирами бойових підрозділів та Воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Кожен кадр, кожне слово і дія у цьому кіно є справжнім репортажним неповторним моментом.

Воїни і автори поставили за мету фільму: військове просвітництво, національно-патріотичне піднесення, збереження історичної пам’яті, культивування іміджу Захисника України.

Українські бійці Сил спеціальних операцій представляють професію глобальної сім'ї Сил спеціальних операцій - SOF. ССО України є частиною родини SOF NATO. Стандарти НАТО, які впроваджені в українських ССО, та є чудовим прикладом міжнародного партнерства з Силами спеціальних операцій багатьох країн світу. Партнери країн НАТО уже зробили і роблять багато, тренуючи і розвиваючи ССО України.

Голоси та обличчя Героїв фільму замасковані, втім сила та щирість Воїнів захоплює з першого погляду.

Саме «Вовк» називається екранізована багатокомпонентна операція , яку у кіно реалізують Воїни сухопутної і морської компоненти ССО. Переказувати нема сенсу - треба дивитися фільм. Єдине, що важливо розказати - військові дуже творчі і талановиті люди. І як на фронті, так і під час створення фільму відбулась злагоджена взаємодія родів військ. Для цієї частини фільму автори запросили військових Повітряних Сил ЗСУ, які озвучили багатокомпонентну операцію «Вовк». Один з військових консультантів фільму є офіцер розвідки Морської піхоти ЗСУ.

«ВОВКУЛАКИ і трішки магії»

Цей вислів ви відчуєте очима, на слух, серцебиттям, тілом, по якому пробіжать мурашки гордості, надії, люті, смутку, сатисфакції, радості і непідробної дієвої віри в найкраще. На фільм запрошує унікальна жива афіша. Око Воїна, снайпера ССО, яке бачить ціль і знає мету, який прикриває групу побратимів, що вирушила на завдання і водночас боронить свою Берегиню. Роздивлятися афішу в деталях як мінімум цікаво, як максимум - кожен відчує для себе. Що справжньому українцю добре, то ворогові - зле.

Аудиторія 0+ без вікових обмежень, для кожного

Енергійні, завзяті, талановиті, інтелектуальні Воїни хотіли, щоб кіно було цікаве, привабливе і зрозуміле перш за все цивільним людям. Для дітей і дорослих, для жінок і чоловіків - для всіх-всіх, хто є на Землі. Коли стрічка була завершена, наші Герої змогли навіть на фронті уважно і прискіпливо переглянути кіно, вподобали його і чекають на вихід стрічки на широких екранах України.

Трейлер фільму окремий унікальний твір, який говорить голосами Воїнів з передової. Снайпери ССО та розвідник морпіх записали на телефони свої звернення для українців, запрошуючи подивитися кіно.

Основний трейлер ютуб лінк https://youtu.be/J3JD4E_41qY

Справжні українці і компанії в культурній синергії

Фільм ВОВК. СТРАХУ НЕМА створений без державних коштів. Справжні українці, українські компанії оборонної галузі та компанії аграрного

сектору своїми посильними внесками підтримали створення стрічки. Кожного, хто підтримав кіно, ви побачите в титрах стрічки. Завдяки українцям, які вважають, що культура і мистецтво є однією з найважливіших складових сили духу нації, а кіно про Захисників України має бути рівня якості світового кінематографа.

Сторінка фільму на IMDb https://www.imdb.com/title/tt27786180/ 3 трейлери фільму

https://drive.google.com/file/d/1JArgLJEa3XpYTBh- MQ3Xu0ETyMweoWrp/view https://drive.google.com/file/d/1GBwSEFFl6A21Y- b8_CTK351pDLqIBfs7/view https://drive.google.com/file/d/1JU0IHpL4LA9NoaIhcwmUuEozrjUy- W4M/view

Контактна інформація email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ,'; document.write(''); document.write(addy_text40927); document.write('<\/a>'); //-->\n This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

номер телефону Viber WhatsApp Telegram Signal +380672301340

image 6483441

image 6483441 1

 

26 вересня 2023 року Науково-технічна бібліотека НЛТУ України організовує показ документального фільму “Руф. Присутній” про Героя Юрія Дадака

Юрій Руф. Навіки 41-річний… “Історія писалась кров’ю тих, хто розуміє велич слова – “Батьківщина”. Руф назавжди в наших думках, чинах, перемогах, звершеннях!

Це фільм про сталеву у своїх помислах і тілі людину – Юрія Руфа – відомого поета, громадського діяча, викладача, підприємця та воїна. Присутній – це коли надихаєш, спрямовуєш, мотивуєш, не даєш зійти з шляху навіть з неба.

Коли: 26 вересня о 14:00

Де: конференц зал навчального корпусу №1 НЛТУ України (м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 105)

Запрошуємо всіх, в чиїх серцях присутній Руф!

image 6483441

image 6483441 1

 

26 вересня 2023 року Науково-технічна бібліотека НЛТУ України організовує показ документального фільму “Руф. Присутній” про Героя Юрія Дадака

Юрій Руф. Навіки 41-річний… “Історія писалась кров’ю тих, хто розуміє велич слова – “Батьківщина”. Руф назавжди в наших думках, чинах, перемогах, звершеннях!

Це фільм про сталеву у своїх помислах і тілі людину – Юрія Руфа – відомого поета, громадського діяча, викладача, підприємця та воїна. Присутній – це коли надихаєш, спрямовуєш, мотивуєш, не даєш зійти з шляху навіть з неба.

Коли: 26 вересня о 14:00

Де: конференц зал навчального корпусу №1 НЛТУ України (м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 105)

Запрошуємо всіх, в чиїх серцях присутній Руф!

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper