Міністерство освіти і науки України повідомляє вступникам про ключові аспекти вступної кампанії до аспірантури. Вона відбуватиметься на основі конкурсних випробувань, зокрема іспиту з іноземної мови. Таке рішення діє відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024.
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 051 – Економіка – 2 семестр
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 122 – Комп’ютерні науки – 2 семестр
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 133 – Галузеве машинобудування – 2 семестр
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 205 – Лісове госодарство – 2 семестр
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 206 – Садово-паркове господарство – 2 семестр
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 2 курс 2023-2024 навчальний рік – 2 семестр
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 051 – Економіка
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 122 – Комп’ютерні науки
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 133 – Галузеве машинобудування
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 187 – Деревообробні та меблеві технології
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 205 – Лісове госодарство
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 206 – Садово-паркове господарство
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 281 – Публічне управління та адміністрування
РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 2 курс 2023-2024 навчальний рік
Р О З К Л А Д
ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ДО АСПІРАНТУРИ /в 2023 році/
Спеціальність |
Дата, |
Місце проведення іспиту |
051 - Економіка |
30 серпня |
Кафедра екологічної економіки та бізнесу |
122 - Комп΄ютерні науки |
1 вересня |
Кафедра інформаційних технологій |
133 - Галузеве машинобудування |
30 серпня |
Кафедра технологічних машин і технічного сервісу |
183 - Технології захисту навколишнього середовища |
31 серпня |
Кафедра технології захисту навколишнього середовища та БЖД |
187 - Деревообробні та меблеві технології |
30 серпня |
Кафедра технологій лісопиляння, столярних і дерев΄яних будівельних виробів |
205 - Лісове господарство |
30 серпня |
Кафедра лісівництва |
206 - Садово-паркове господарство |
1 вересня |
Кафедра ЛА, СПГ та урбоекології |
281 - Публічне управління та адміністрування |
30 серпня |
Кафедра публічного управління та адміністрування |
|
|
|
Іноземні мови |
4, 5 вересня 10.00 год |
Кафедра іноземних мов |
Філософія |
6, 7 вересня 10.00 год |
Кафедра філософії |
- РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів заочної форми навчання 1 курс з спеціальності 187 – Деревообробні та меблеві технології
- РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів заочної форми навчання 1 курс з спеціальності 205 – Лісове господарство
- РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів заочної форми навчання 1 курс з спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування
- РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів заочної форми навчання 1 курс з спеціальності 187 – Деревообробні та меблеві технології з 21 листопада 2022 року по 25 листопада 2022 року
- РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів заочної форми навчання 1 курс з спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування з 21 листопада 2022 року по 25 листопада 2022 року
Прізвище, ім΄я по-батькові |
Спеціальність |
|
1 |
Жмурко Назар Ігорович |
051- Економіка |
2 |
Паславський Юрій Михайлович |
122 - Комп’ютерні науки |
3 |
Барабаш Богдан Зіновійович |
133 – Галузеве машинобудування |
4 |
Бляшинець Юрій Іванович |
133 – Галузеве машинобудування |
5 |
Радяк Іван Васильович |
133 – Галузеве машинобудування |
6 |
Шалапай Вадим Володимрович |
133 – Галузеве машинобудування |
7 |
Бірук Володимир Сергійович |
187 - Деревообробні та меблеві технології |
8 |
Кіндзера Адріан Романович |
187 - Деревообробні та меблеві технології |
9 |
Курка Роман Романович |
187 - Деревообробні та меблеві технології |