Лободинська Оксана Мирославівна

Посада – завідувачка кафедри філософії, соціології та культурології

Науковий ступінь

Кандидат соціологічних наук – Київський національний університет імені Тараса Шевченка («Гендерні аспекти працевлаштування випускників ВНЗ (на прикладі західного регіону України)», 2009

Вчене звання

Доцент кафедри соціології та культурології – 2013 р.

Контакти:

вул. Ген. Чупринки, 105, каб. 308, Львів, 79057, Україна
   +38-032-258-42-12

Дисципліни

• Соціологія.
  • Методологія та методи збору соціологічної інформації
  • Соціологія сталого розвитку.
  • Соціальна відповідальність і інтелектуальна власність.
  • Чинники успішного працевлаштування за фахом (Успішне працевлаштування: теорія та практика).
  • Імідж ділової людини

Освіта

• Аспірантура: Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет, кафедра історії та теорії соціології, 2005 -2008рр. спеціальність «Спеціальні та галузеві соціології».
  •  Львівський національний університет імені Івана Франка, юридичний факультет, 1997-2000,  спеціальність «Правознавство»
  • Львівський національний університет імені Івана Франка, економічний факультет, 1990-1996,  спеціальність «Соціологія»

Досвід роботи:

• В.о. завідувача кафедри філософії, соціології та культурології Національного лісотехнічного університету України (2020 р. – по теперішній час).
  • В. о. завідувача кафедри соціології та культурології Національного лісотехнічного університету України (2017-2020 рр.)
  • Доцент кафедри соціології та культурології Національного лісотехнічного університету України (2010-2017 рр.)
  • Асистент кафедри соціології та культурології Національного лісотехнічного університету України (1996 – 2010 рр.)
  • Лаборант кафедри основ культури, соціології та права Українського державного лісотехнічного університету (1995 – 1996 рр.)

Членство у професійних асоціаціях

Член Соціологічної асоціації України

Професійні інтереси

Соціологія молоді, соціологія зайнятості, екологічна соціологія, гендерна соціологія, соціологія культури, економічна соціологія, організація та проведення соціологічних досліджень

Профіль Google Scholar.

Профіль ORCID

Підвищення кваліфікації:

1. Кафедра соціології факультету суспільних наук Вищого навчального закладу «Український католицький університет». Тема стажування: Сучасні методи навчання та інноваційні технології при викладанні соціологічних дисциплін в Українському  католицькому університеті.  Довідка № 177/20 від 08.05.2020. 90 год. ( 3 кредити).
  2. Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (ФРН). Учасник міжнародного проєкту "Спільне цифрове майбутнє" ("Joint Digital Future Project" - A Ukrainian-German Partnership for digital supported Learning and Teaching. Сертифікат, виданий 17/09/21.90 год. ( 3 кредити).

Last modified on Середа, 20 квітня 2022 11:10