Шамлян Каріна Микитівна

Шамлян К

Посада – доцент кафедри філософії, соціології та культурології

Науковий ступінь

Кандидат психологічних наук – 1995 р., Інститут психології АПН України, («Вікові та індивідуальні особливості в оцінці особистісно значущих стимулів»).

Вчене звання

Доцент кафедри філософії  – 2002 р.

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Контакти:

вул. Ген. Чупринки, 105, каб. 206, Львів, 79057, Україна

Дисципліни

• Психологія
  • Соціальна психологія
  • Психологія управління
  • Психологія особистості
  • Психодіагностика з основами психологічного консультування
  • Психологія ділового спілкування
  • Педагогіка і психологія вищої школи
  • Психолого-педагогічні основи викладацької діяльності
  • Професійна педагогіка

Освіта

• Аспірантура кафедри інженерно-педагогічної підготовки Державного університету «Львівська політехніка» (1991 – 1994).
  • Механіко-машинобудівний факультет Львівського політехнічного інституту (1979 – 1984). Спеціальність «Прилади точної механіки»

Досвід роботи:

• Доцент кафедри філософії, соціології та культурології – Національний лісотехнічний університет України (2020 – по теперішній час).
  • Доцент кафедри філософії та психології, доцент кафедри філософії – Національний лісотехнічний університет України (2001 – 2020).
  • Асистент, старший викладач кафедри філософії –Український державний лісотехнічний університет (1997 – 2001).
  • Асистент кафедри культурології, соціології і права – Український державний лісотехнічний університет (1995 – 1997).
  • Інженер кафедри інженерно-педагогічної підготовки – Державний університет «Львівська політехніка» (1994 – 1995).
  • Аспірант кафедри інженерно-педагогічної підготовки – Державний університет «Львівська політехніка» (1991 – 1994).
  • Інженер, інженер-конструктор ІІІ категорії – Науково-дослідний інститут матеріалів (НПО «Карат») (1984 – 1991).

Членство у професійних асоціаціях

• Член Української спілки психотерапевтів (УСП) з 2006 року і до сьогодні.
  • Навчаючий терапевт за методом кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами) – з 2002 року по теперішній час, член Міжнародного товариства Кататимного переживання образів та імагінативних технік у психотерапії та психології (МТКПО).

Професійні інтереси

• Психоаналіз та сучасні напрями психодинамічної терапії.
  • Психологія волі, психологія особистості та диференційна психологія.

Підвищення кваліфікації

• ЛНУ імені Івана Франка, кафедра психології – 2018. Тема «Методика викладання психологічних дисциплін для студентів різних напрямів фахової підготовки»
  • НЛТУ України – 2021. Тема «Технології дистанційного навчання на базі віртуального навчального середовища НЛТУ України».
  • Підвищення кваліфікації на навчально-практичних семінарах Міжнародного товариства Кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології (IGKP) та Української спілки психотерапевтів (УСП):
    • Неврози. Клінічні та психоаналітичні аспекти (2020 р.)
    • Психосоматичні захворювання. Клінічні та психоаналітичні аспекти (2020 р.)
    • Символдрама в роботі з межовим рівнем організації особистості (2019 р.)
    • Курс підвищення кваліфікації в рамках програми підготовки професійних супервізорів (2016 -2018рр.)

Last modified on Вівторок, 19 квітня 2022 11:41