Центр веб-комунікацій

gerb11

 Керівник центру Яркун Володимир Ігорович

 

 79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки 103

 

 site(at)nltu.edu.ua

 

 

Керівник центру веб-комунікацій 
Яркун Володимир Ігорович

Центр веб-комунікацій забезпечує і координує роботу офіційного сайту університету. Центр забезпечує адміністративну підтримку сайту, розміщення нової інформації на сайті, архівування та видалення застарілої інформації.

Центр веб-комунікацій у своїй роботі тісно співпрацює з інформаційно-обчислювальним центром (ІОЦ) університету (використовує наявні матеріально-технічні засоби, отримує технічну, інформаційну та іншу допомогу співробітників ІОЦ тощо).

Центр веб-комунікацій здійснює консультування працівників університету, які зацікавлені в розміщенні інформації на сайті, щодо реалізації технічних рішень і поточних проблем, пов’язаних з інформаційним наповненням відповідного розділу.

Підготовку та надання інформації до Центру веб-комунікацій для розміщення на сайті забезпечують відповідальні працівники структурних підрозділів університету, які мають відповідне доручення керівників структурних підрозділів. Призначення відповідальних працівників структурних підрозділів університету здійснюється керівниками цих підрозділів і затверджується на їх засіданнях. 

Інформація для розміщення на сайті надається до Центру веб-комунікацій за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на електронних носіях. Матеріали для розміщення на сайті приймаються виключно з наперед заявлених електронних поштових адрес. 

У разі подання інформації електронною поштою у темі листа треба вказати “Інформація для сайту - <Назва підрозділу>”. Інформація має бути підготовлена спеціально для розміщення на сайті. Текст для розміщення на сайті повинен бути наданий у форматі DOC, DOCX. Зображення, які містяться у тексті, потрібно також подавати окремо у форматі JPEG або PNG. В імені файлу потрібно відобразити зміст зображення (назва фото, прізвище, тощо), а у тексті – бажане місце розміщення.

Близько 40% працівників університету вже отримали корпоративну пошту. 

Для створення корпоративної пошти працівникам слід особисто звернутися у Центр веб-комунікацій. Або подати заявку в електронному вигляді на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в якій обов'язково вказати:

  • Прізвище Ім'я Побатькові (українською та англійською мовами);
  • Посаду; 
  • Назву структурного підрозділу;
  • Бажане формулювання адреси <________>@nltu.edu.ua;
  • Контактний номер, або діюча електронна скринька - для зворотнього звязку.

Після схвалення та створення корпоративної поштової скриньки Вас буде поінформовано.

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper