era3   era1

Консорціум проєкту, що включає університети розташовані в містах Одеса, Львів, Суми, Маріуполь та Херсон, планує закупівлю обладнання згідно плану закупівель, що додається.

Закупівля обладнання в рамках даного проєкту, який зареєстрований Секретаріатом Кабінету Міністрів України як проект міжнародної технічної допомоги, буде здійснюватись за кошти гранту і має відповідати засадам статті 3 Рамкової угоди між
Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств, згідно якої подібні закупівлі не обкладаються податками (включаючи ПДВ), митними зборами або іншими стягненнями аналогічного характеру.

era3   era1

15 січня 2021 року Національним  Еразмус+ Офісом в Україні за участі представника Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель) Belen Enciso, координаторів та виконавців Еразмус+ CBHE проєктуПідтримка визнання кваліфікацій для українських університетів” проведено он-лайн превентивний моніторинг виконання цього проєкту.

Мета моніторингу – аналіз виконання етапів проєкту, запланованих на перший рік його реалізації, а також досягнень та отриманих результатів під час виконання проєкту.
У процесі моніторингу було обговорено та проаналізовано:

era3   era1

За результатами конкурсу 2019 р. за напрямом – Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ відібрано 8 проєктів за участі України, в тому числі структурний проєкт “Підтримка визнання кваліфікацій університетами України” (Qualifications recognition support for Ukrainian universities, 609995-EPP-1-2019-1-PL-EPPKA2-CBHE-SP).

Мета проєкту полягає у посиленні ролі сектора вищої освіти у суспільстві шляхом підтримки розвитку системи визнання кваліфікацій в Україні.

Цілі проєкту:

• • Розроблення, створення та апробація методології визнання, сумісної з Національною рамкою кваліфікацій;
  • • Розвиток людських ресурсів (кадрів) для визнання кваліфікацій;
  • • Створення платформи для підтримки визнання кваліфікацій.

Тривалість проекту: 15.11.2019 р. – 14.11.2022 р.

era3

era1

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2019 р. за напрямом - Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

Відібрано 8 проектів за участі України, в тому числі проект «Підтримка визнання кваліфікацій університетами України» (Qualifications recognition support for Ukrainian universities (609995-EPP-1-2019-1-PL-EPPKA2-CBHE-SP), повноправним партнером якого є Національний лісотехнічний університет України.

Мета проекту – вироблення, апробація і запровадження механізму визнання кваліфікацій університетами України.

Координатор проекту, отримувач гранту – Ягеллонський університет у Кракові, Польща. Партнери з України: Національний лісотехнічний університет України, Донецький державний університет управління, Федерація роботодавців України, Херсонський національний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Одеська Морська Академія», Сумський державний університет.