Укладено важливі меморандуми про співробітництво

З метою вдосконалення навчально-наукового процесу, практичної підготовки та формування умінь і навичок, забезпечення якісної професійної підготовки фахівців та зростання їх конкурентоздатності на ринку праці ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський підписав меморандуми про співробітництво з Державною екологічною інспекцією у Львівській області (начальник – Олександр Штепа) та Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (т.в.о. директора департаменту – Оксана Війтик).

СПІВРОБІТНИЦТВО

Підписанню угод передували неодноразові робочі зустрічі щодо визначення основних напрямів співробітництва, які відбувалися за ініціативи першого проректора з науково-педагогічної роботи НЛТУ України, професора Олександра Сушинського, який акцентував увагу на тому, що консолідація зусиль сприятиме у вирішенні економічних і екологічних проблем у сучасних ринкових умовах та формуванні практичних завдань для науково-дослідних розробок викладачів і студентів НЛТУ України та впровадження їх результатів, а також позитивно вплине на працевлаштування випускників Університету.

Відповідно до укладених документів визначено основні напрями співпраці:

– залучення фахівців до участі в наукових дослідженнях та до виконання держбюджетних і госпдоговірних робіт, що проводяться науковцями НЛТУ України;

– ефективне проведення практик студентів та сприяння у працевлаштуванні випускників Університету;

– проведення перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів Державної екологічної інспекції у Львівській області та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та їх структурних підрозділів;

– проведення спільних комунікативних заходів (конференцій, семінарів, круглих столів тощо).

LOGO Vk

Last modified on Вівторок, 16 квітня 2024 14:53