Урочисте вручення дипломів магістра випускникам-менеджерам

Кафедра менеджменту та маркетингу НЛТУ України вітає магістрів з менеджменту. Вже 21 випуск менеджерів зовнішньоекономічної діяльності та менеджерів організацій і адміністрування в НЛТУ України, другий випуск на оновленій кафедрі менеджменту та маркетингу та єдиний і неповторний у ювілейному 150 році НЛТУ України. Частина випускників були разом з нами з першого курсу бакалаврату, частина отримала додаткові знання після завершення вищої освіти в інших закладах вищої освіти. Особливо вдячні нашим магістрам, які здобувають освіту захищаючи Україну.

IMG 9888

Ми постійно удосконалюємо наші освітні програми та пропонуємо цікаві можливості для тих, хто бажає досягнути більшого у сфері менеджменту та маркетингу!

photo 2024 04 05 13 14 33

НАШИМ ВИПУСКНИКАМ ЗИЧИМО

нових досягнень і можливостей завжди реалізовувати свої мрії,

успіху у професії, миру та перемоги!

Last modified on Понеділок, 08 квітня 2024 07:38