Вітаємо випускників-магістрів!

Наприкінці березня в Національному лісотехнічному університеті України відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам спеціальностей “Публічне управління та адміністрування” та “Облік і оподаткування”.

IMG 9967

Ми пишаємося нашими випускниками, які в непростий воєнний час успішно здобули вищу освіту попри блекаути, повітряні тривоги та інші випробування. Вони успішно склали єдиний державний кваліфікаційний іспит, захистили кваліфікаційні роботи на актуальні теми і будуть впроваджувати свої розробки на практиці. Серед цьогорічних випускників є військові та лікарі, які боронять нашу країну на фронті, а ми разом з ними тримаємо освітній фронт.

IMG 9968

Вітаємо всіх випускників, а також викладачів і працівників навчально-наукового інституту екологічної економіки та менеджменту НЛТУ України, які допомагали та супроводжували освітній процес! Разом ми підвищуємо стандарти вищої освіти та тримаємо високий освітній рівень!

Зичимо дорогим випускникам

крок за кроком досягати свої цілей і реалізовувати плани,

незмінного успіху та впевненості!

LOGO Vk

Last modified on Середа, 03 квітня 2024 08:41