Зустріч гарантів ОНП та аспірантів з проректором з наукової роботи НЛТУ України

18 березня 2024 року відбулася зустріч гарантів освітньо-наукових програм, аспірантів та їхніх наукових керівників спеціальностей: 187 Деревообробні та меблеві технології, 183 Технології захисту навколишнього середовища, 122 Комп'ютерні науки, 051 Економіка і 205 Лісове господарство з проректором з наукової роботи НЛТУ України, проф. Василем Лавним.

zustrich 1

zustrich 2

Проректор з наукової роботи НЛТУ України Василь Лавний як представник одного з основних роботодавців для випускників аспірантури університету у своєму виступі охарактеризував особливості навчального процесу в аспірантурі, змістове наповнення освітньо-наукових програм третього (освітньо-наукового) рівня та перспективи для наукової та науково-педагогічної діяльності випускників аспірантури. Особливу увагу проректор зосередив на можливостях аспірантів у науковому плані – участь у різноманітних грантах та проектах як вітчизняних, так і міжнародних від їхньої підготовки та подачі і до реалізації. А також можливості академічних та наукових обмінів за сприяння Німецької служби академічних обмінів DAAD, Erasmus+, Fullbright, Visagrad Fund та ін. Аспіранти та гаранти ОНП мали змогу задати запитання та отримати вичерпні відповіді.

Модератор зустрічі Галина Ортинська

Last modified on Понеділок, 25 березня 2024 10:15