Перше засідання Вченої ради НЛТУ України у 2024 році

В останній понеділок січня та перший день другого навчального семестру відбулося засідання Вченої ради Національного лісотехнічного університету України.

vr

Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський розпочав засідання з вручення та нагород, почесних грамот та диплому.

Нагороду Всесвітній орден “Золота зірка культурної дипломатії” за досягнення в галузі науки та мистецтва, графічного дизайну та ландшафтної архітектури як професійної діяльності 2023 р. ректор Університету Володимир Загорський вручив старшій викладачці кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології Мар’яні Ландюк (найкраща українка в професії-2022, експерт V Національної премії “Найкраща українка у професії-2023” у номінації “Художник-графік”, “Золотий орден в номінації “Найкраща українка у професії – ландшафтний архітектор”).

IMG 8094

IMG 8250

Диплом кандидата технічних наук за спеціальністю “Математичне моделювання та обчислювальні методи” отримала асистентка кафедри математики і фізики Юлія Сеник.

IMG 8096

За успішне проходження акредитації представники кафедр обліку і аудиту, а також публічного управління та адміністрування навчально-наукового інституту екологічної економіки та менеджменту отримали почесні грамоти НЛТУ України.

IMG 8100

IMG 8099

Відповідно до порядку денного засідання Вченої ради розглядали питання:

• Про звіт ректора “Про підсумки роботи колективу Національного лісотехнічного університету України за 2023 рік та завдання на 2024 рік”.
  • Про Стратегію розвитку Національного лісотехнічного університету України на 2023-2032 роки.
  • Про звіт делегації університету про візит до Політехнічного інституту Коїмбри (Португалія).
  • Про організацію і проведення навчального процесу у весняному семестрі 2023/2024 навчального року.
  • Про призначення іменних стипендій та премій студентам НЛТУ України.
  • Про нормативно-правові документи діяльності Університету.
  • Про роботу Вченої ради у 2023 році та план роботи Вченої ради на 2024 рік.
  • Про рекомендацію до друку рукопису збірника наукових праць.
  • Про надання академічної відпустки.

На завершення засідання головуючий подякував присутнім за ефективну роботу та прийняття вагомих рішень, які оприлюднюються в ухвалах Вченої ради Національного лісотехнічного університету України.

LOGO Vk

Last modified on Вівторок, 30 січня 2024 13:55