Відбулася Конференція трудового колективу НЛТУ України

IMG 8145

Відповідно до Статуту Національного лісотехнічного університету України та згідно з усіма нормативними документами 29 січня 2024 року відбулася Конференція трудового колективу НЛТУ України з метою обговорення таких основних питань:

• обрання делегатів Конференції трудового колективу НЛТУ України (доповідач – завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Петро Гарасим);
  • звіт ректора Національного лісотехнічного університету України, члена-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора Володимира Загорського “Про підсумки роботи колективу Національного лісотехнічного університету України за 2023 рік та завдання на 2024 рік” (доповідач – ректор, чл.-кор. НАН України, професор Володимир Загорський);
  • про Стратегію розвитку Національного лісотехнічного університету України на 2024-2032 роки (доповідач – перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олександр Сушинський);
  • обрання виборних представників до складу Вченої ради Національного лісотехнічного університету України (доповідачка – учений секретар, доцентка Ольга Ванівська).

IMG 8145

Президія Конференції трудового колективу: Володимир Загорський – ректор; Петро Гарасим – завідувач кафедри обліку і аудиту; Олександра Ванівська – завідувачка кафедри іноземних мов; Леонід Осадчук – завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу; Ігор Рудько – голова профкому працівників університету. Мандатна комісія Конференції: Наталія Шевченко – ННІ ІМАКІТ; Петро Хомюк – ННІ ЛСПГ. Секретаріат Конференції: Галина Сомар – ННІ ДТД; Говда Галина Анатоліївна – ННІ ЕЕМ; Гудз Ольга Михайлівна – виведена з членів секретаріату Конференції у зв’язку зі зміною місця праці. Обрано лічильну комісію Конференції: Василь Павлюк - ННІ ЛСПГ; Володимир Яркун – ННІ КНІТ; Богдан Магура – ННІ ІМАКІТ.

В обговоренні активну участь взяли: перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олександр Сушинський; проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, доцент Микола Борис; проректор з наукової роботи, професор Василь Лавний; проректор з адміністративно-господарської роботи Юрій Цинтилюк; голова профкому працівників університету, доцент Ігор Рудько; директор навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, професор Степан Миклуш; начальник штабу цивільного захисту Степан Соловей; завідувач кафедри технологій меблів і виробів з деревини, професор Орест Кійко; голова Студентської ради університету Юлія Зонгайм.

Конференція трудового колективу НЛТУ України заслухала щорічний звіт ректора та схвалила його, а роботу ректора визнала задовільною. Також делегати Конференції проголосували і погодили “Стратегію розвитку Національного лісотехнічного університету України на 2024-2032 роки”. Відповідно до Закону України “Про вищу освіту” і вимог Статуту Національного лісотехнічного університету України делегати Конференції обрали  виборних представників до складу Вченої ради Університету. Окрім того, на засіданні схвалили в оновленій редакції “Антикорупційну програму Національного лісотехнічного університету України” (підстава – наказ Міністра освіти і науки України № 874 від 03.10.2022 р.).

LOGO Vk

Last modified on Вівторок, 30 січня 2024 13:56