З Різдвом Христовим, дорогі колеги-лісотехніки!

У це світле свято від імені ректорату Національного лісотехнічного університету України та від себе особисто, дозвольте побажати кожному з вас душевного умиротворення та стабільності в житті, злагоди в сім'ї, успіхів на роботі, енергії та ентузіазму для реалізації усіх проєктів та планів. Будьте здорові, щасливі, активні, наповнені радістю та благополуччям! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють віру та дають впевненість робити успішні кроки! Зичу кожному родинного тепла та затишку, і щоб наше спільне бажання про Перемогу здійснилось якнайшвидше! Безмежно вдячні кожному Герою та віримо в Збройні Сили України, цінуймо найдорожче – нашу Україну!

Христос Рождається!  Славімо Його!

З повагою та щирими побажаннями,

Володимир ЗАГОРСЬКИЙ

zi svyatamy