Ректора НЛТУ України Володимира ЗАГОРСЬКОГО обрано віце-президентом Ради Європейських Лісівників та Європейського Лісівничого Академічного Товариства

19-22 вересня 2023 р. делегація у складі ректора Національного лісотехнічного університету України Володимира Загорського, в.о. завідувача кафедри екологічної економіки та бізнесу Іона Дубовіча і директора Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату Національного лісотехнічного університету України Олега Данчука брала участь у Міжнародних заходах лісівників, що проходили у м. Юпітер (Jupiter), повіт Констанца, Румунія.

IMG 3902

У рамках заходів відбулися:

• Міжнародна конференція “Сучасні проблеми реалізації сталого лісокористування в різних країнах”, на якій представили свої доповіді міністр екології, водних та лісових ресурсів Румунії Мірча Фекет, генеральний директор лісового господарства Румунії “Ромсілва” Даніел Ніколаеску, а також інші високопосадові особи лісового господарства Румунії, професори лісогосподарських факультетів Румунії (м. Брашов і м. Сучава), представники лісових господарств та університетів різних європейських держав (Болгарії, Іспанії, Молдови, Румунії, Угорщини та України);
  • Рада Європейських Лісівників, на якій обговорювали актуальні питання лісового сектору в різних країнах. Після тривалого обговорення важливих питань щодо сталого розвитку в лісовому господарстві, відбулося вручення сертифікатів для членів Ради Європейських Лісівників та Дорадчої групи експертів з лісового господарства Європи;
  • Засідання Європейського Лісівничого Академічного Товариства, де обговорювались важливість, престиж та перспективи розвитку цієї організації. За підсумками засідання ректора Національного лісотехнічного університету України Володимира Загорського обрано віце-президентом Ради Європейських Лісівників та Європейського Лісівничого Академічного Товариства, а членам Європейського Лісівничого Академічного Товариства вручено сертифікати.

IMG 3903

Доцільно зауважити, професорсько-викладацький склад НЛТУ України понад десятиліття бере активну участь у Міжнародних заходах лісівників, які щороку проводяться в Румунії, організатором яких є Федерація профспілок “Сілва” (Румунія). Україну в Раді Європейських Лісівників та Європейському Лісівничому Академічному Товаристві представляють: ректор Національного лісотехнічного університету України, чл.-кор. НАН України, проф. Володимир Загорський, проф. Василь Лавний, проф. Анатолій Дейнека, проф. Ігор Соловій, проф. Юрій Дебренюк, проф. Ярослав Геник, проф. Орест Кійко, проф. Іон Дубовіч, доц. Олег Данчук, доц. Руслан Вицега, старш. викл. Христина Василишин та старш. наук. співроб. Ігор Скольський.

IMG 3901

Така співпраця є ефективною і необхідною, сприяє налагодженню тісних міжнародних відносин не тільки між університетами, але й з фахівцями-практиками лісового сектору країн Європейського Союзу та інших країн.

LOGO ck

Last modified on Середа, 27 вересня 2023 07:27