Перспективи розвитку для студентства НЛТУ України

Ректор НЛТУ України Володимир Загорський з ініціативи голови профкому студентів НЛТУ України Богдана Кисіля провів робочу зустріч з відомим польським архітектором, політичним діячем, доктором наук Краківського технічного університету Чеславом Бєлецьким та заступником директора Української студентської ліги Сергієм Гальчинським.

IMG 2942

Учасники зустрічі обговорювали важливі питання, що стосуються навчання та працевлаштування студентів, зокрема:

• створення на базі НЛТУ України курсу лекцій та воркшопів у сфері архітектури для подальшої співпраці з органами влади в контексті повоєнної відбудови українських міст;
  • співпраця з Українською студентською лігою та USAID в контексті спільного працевлаштування студентів НЛТУ України.

LOGO ck