Налагоджуємо співробітництво та нові можливості

30 червня ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський та директор Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, академік НААН Оксана Дребот підписали Договір про творче і наукове співробітництво.

IMG 1408

Передумовами підписання офіційного документу були неодноразові робочі зустрічі та обговорення щодо реалізації спільних проєктів, спрямованих на проведення наукових праць у галузі соціально-економічних і гуманітарних досліджень, агроекології, економіки природокористування та охорони навколишнього природного середовища.

IMG 1387

Відповідно до підписаного Договору передбачається: взаємний обмін поточною науковою, статистично-аналітичною інформацією; формування спільних науково-інформаційних систем і наукових проєктів; спільна розробка науково-дослідної тематики; проведення за участю сторін наукових, науково-практичних конференцій, семінарів, симпозіумів, а також підготовки науково обґрунтованих підходів до вирішення економічних, екологічних і соціальних проблем у державі; участь у постійних та тимчасових експертних чи робочих групах для вивчення окремих проблемних питань економічного розвитку лісової та аграрної сфери країни; створення спільних авторських колективів для підготовки проєктів нормативно-законодавчих актів, наукових та навчальних видань; наукове обґрунтування, аналіз та оцінка проблем і перспектив сталого розвитку лісового, аграрного сектору економіки, розробка спільних науково обґрунтованих пропозицій щодо їх вирішення; експертиза науково-дослідних робіт, рецензування наукових статей, монографій, методичних посібників; спільне виконання науково-дослідних програм, проєктів, міжнародних грантів.

IMG 1401

Керівники обох установ поділилися стратегічними напрацюваннями у роботі та перспективами, обговорили ресурсні можливості та спланували перші спільні проєкти. Завершилася зустріч взаємними сподіваннями на плідну співпрацю та успішну реалізацію усього запланованого.

LOGO comunication1

Last modified on Вівторок, 04 липня 2023 08:08