Консолідація зусиль – запорука успіху!

30 червня ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський та начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант, професор Павло Ткачук підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.

IMG 1352

Метою підписання такого вагомого документу є консолідація зусиль, спрямованих на розвиток освітнього, наукового та науково-технічного співробітництва для розвитку вітчизняної військової та цивільної вищої освіти і науки.

IMG 1359

IMG 1316

Відповідно до положень Меморандуму передбачається:

– реалізація спільних освітніх, наукових та інноваційних проєктів;

– проведення просвітницьких і виховних заходів з військової та патріотичної тематики;

– взаємне залучення науково-педагогічних працівників до освітнього процесу та участі у проведенні програм підвищення кваліфікації;

– проведення експериментальної перевірки отриманих результатів наукових досліджень на науковій, дослідницькій та випробувальних базах;

– спільна консультаційна, експертна, публікаційна діяльність;

– забезпечення академічної мобільності здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників в межах спільних проєктів;

– організація та проведення науково-комунікативних заходів.

IMG 1357

IMG 1356

IMG 1355

В обговоренні під час підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво також взяли участь: заступник начальника з наукової роботи Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, полковник, професор Володимир Грабчак; заступник начальника з навчальної роботи Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, полковник, доцент Олексій Красюк; керівник Центру професійного розвитку Національного лісотехнічного університету України, доцент Андрій Ліпенцев.

IMG 1361

Спільна багатовекторна діяльність неодмінно буде активно реалізовуватися та сприятиме успіху обох закладів вищої освіти, які займають активну освітянську, наукову та громадянську позиції у загальній справі розвитку нашої держави.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

LOGO comunication1