Студенти НЛТУ України – переможці Всеукраїнського інтелектуального змагання з менеджменту

photo 2023 06 26 16 23 17 122 червня 2023 року на базі Одеського національного економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського інтелектуального змагання з менеджменту, а саме – підсумкова науково-практична конференція. Це інтелектуальне змагання проводилось у два етапи за підтримки Державної наукової установи “Інституту модернізації змісту освіти” та Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти:

• перший етап – 07 травня 2023 р. – заочний (рецензування наукових статей);
  • другий етап – 22-23 червня 2023 р. – у формі підсумкової науково-практичної конференції (доповіді та презентації наукових результатів).

photo 2023 06 26 16 23 17 1

У ІІ етапі – підсумковій конференції – прийняли участь студенти з 36 закладів вищої освіти з усіх куточків України. Загалом компетентне журі заслухало 55 доповідей у 6 секціях, відповідно до основних пріоритетних напрямів наукових досліджень учасників конкурсу.

До складу журі ввійшли відомі науковці з провідних університетів України, зокрема: Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торговельно-економічного університету, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, Західноукраїнського національного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету водного господарства та природокористування, Львівського державного університету внутрішніх справ, Хмельницького національного університету, Вінницького національного технічного університету, Західноукраїнського національного університету, Державного університету “Житомирська політехніка”.

Оцінювання проходило в два етапи: сліпе рецензування робіт на першому етапі та наступне представлення кращих робіт на підсумковій конференції. Студенти спеціальності “Менеджмент” Національного лісотехнічного університету України взяли участь у трьох секціях й показали високий рівень наукових досліджень, їх добре представлення та відмінний захист отриманих результатів.

Компетентне журі одностайно  присвоїло:

photo 2023 06 26 16 23 18 1

І місце у 1 секції науковій роботі студента гр. МЗЕДС-11 Миколи Гриньо “Інноваційні підходи до комплексного використання лісових ресурсів” (науковий керівник к.е.н, доцент Юрій Муравйов)

photo 2023 06 26 16 23 18 2

І місце у 4 секції науковій роботі магістранта гр. МЗЕД-51м Івана Антосевича “Управління стійким розвитком підприємства, корпоративно-соціальною відповідальністю та економічною безпекою бізнесу” (науковий керівник к.е.н., доцент Олена Максимець)

photo 2023 06 26 16 23 18 3

IІ місце у 5 секції спільна наукова робота студенток гр. МО-31 Анни Папариги та Юлії Слісарчук “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства. Молодь і майбутнє України: роль менеджменту у поверненні та інтеграції після війни” (науковий керівник к.е.н., доцент Юрій Муравйов)

ВІТАЄМО КРАЩИХ СЕРЕД КРАЩИХ!

В.о. завідувача кафедри менеджменту та маркетингу Микола Матвеєв